Zubři body nedovezli!

HC Zastávka – BK Zubři Bystřice 9:6 (4:3;2:2;3:1)

Komentář k utkání:

Do utkání lépe vstoupili Zubři, kdy dvakrát využili zaváhání domácích a ujali se vedení 2:0. Domácím se sice podařilo vstřelit branku a snížit rozdíl, ale Zubři opět odskočili a vedli v polovině první třetiny už 3:1. Poté Zubři dostali laciné branky a umožnili domácím otočit do konce první třetiny skóre na 4:3. Druhá třetina byla na počet branek vyrovnaná, a tudíž si domácí stále udržovali jednobrankový náskok. Ve třetí třetině se Zubři snažili o vyrovnání, dokonce se jim i podařilo snížit na 7:6, ale domácí tým opět dokázal vstřelit jednoduché góly a ke konci utkání navýšili konečný stav utkání ve svůj prospěch a rozhodli tím o osudu tohoto dramatického utkání. Zubry opět hnal k vítězství vynikající kotel, ovšem tentokrát neúspěšně! Tímto děkujeme všem fanouškům, kteří přijeli podpořit náš tým!

Sestava Zubrů:

Beno-   Svoboda Vlastimil, Jan, Humpolíček, Sís  –– Gracias, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Šimon – Kintr

Rozhodčí: Sibera, Mejzlík, Pekárek
Nyní čeká Zubry ještě poslední venkovní utkání v řadě. Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu ve Velké Bíteši v neděli 20. 11. 2016 v 16:30  hodin s týmem HC Velká Bíteš ,,B“. Přijeďte Zubry podpořit v dalším důležitém mistrovském utkání, které může Zubry posunout zpátky na prvním místo v tabulce!!!