BK Zubři Bystřice n. P. – TJ Náměšť nad Oslavou 2:5 (0:4;1:1;1:0)

Sestava Zubrů: Beno- Jan, Mach, Čejka, Hejtmánek J., Dudák- Ludvík, Škorpík, Hejtmánek D.- Šimon, Bednář, Peňáz-Musil, Klíma, Jakeš

Branky Zubrů: Ludvík, Musil.

Asistence Zubrů: Hejtmánek, Škorpík, Bednář

Branky hostů: Krčál Enrico 2, Janoušek David, Krčál Jiří, Bulička Pavel. asistence hostů: Špaček Vladimír, Lainka, Strnad M., Strnad T., Bulička,

Střely na branku: 45:39,  vyloučení 13:15,

Rozhodčí: Fiksa, Štetina, Berger

Komentář k utkání:

Zubři nastoupili do utkání velice špatně a hned v 5. minutě šli do vedení hosté. V 10. minutě zvýšili hosté na 0:2. Do konce první třetiny ještě přidali dvě branky a do kabin se šlo za nepříznivého stavu 0:4. Do druhé třetiny nastoupili Zubři už mnohem lépe než do té první. Ve 22. minutě po pěkné kombinaci snížil stav na 1:4 Ludvík. Bohužel pro Zubry hned ve 23. minutě po chybě domácích se dostali hosté do úniku a po faulu bylo nařízeno trestné střílení, které hosté proměnili. Zubři hosty přehrávali, dostali se i do přesilových her 5 na 3, ale bohužel branka z toho nepadla a tak po druhé třetině byl stav 1:5. Ve třetí třetině byla hra vyrovnaná, ale bohužel byla kouskováno častými vyloučeními. Zubři dali v poslední minutě ještě branku z hole Musila a tak utkání skončilo 2:5. Zubry může mrzet velice špatná první třetina, jinak bylo utkání vyrovnané ! Zubři soupeře přestříleli, ovšem to nestačilo!

Nyní čeká Zubry volné kolo! Další utkání odehrají Zubři v neděli 17. 2. 2019 v 16:30 hodin ve Velké Bíteši!