8. 3. 2019 | Milan Paleček

Zubři nastoupili letos již do čtvrté sezóny KSM mužů kraje Vysočina. Zubři odehráli v základní části celkem 16 utkání, v nichž vybojovali 16 bodů za 5 výher, jednu prohru v prodloužení a deset proher. Všech 16 utkání odehráli pouze dva hráči a to Ondřej Čejka a Adam Škorpík. Tým nastřílel 64 branek, o které se podělilo 18 hráčů. Tabulku střelců vede Jan Ludvík, v kanadském bodování je první také Jan Ludvík. Celkem se do základní části zapojilo 22 hráčů a 2 brankáři.

Střelci: 12-Ludvík, 8- Peňáz, 6- Jan, 5- Škorpík, Hejtmánek 4- Musil, 3- Šimon, Kintr, Svoboda Marek, Jakeš, 2- Zítka, Čejka, Bednář, Paveka, 1- Dudák, Klíma, Jedlička, Sís

Asistence: 12- Ludvík, 8- Šimon, 7- Kintr, 6- Jan, Musil, Peňáz Škorpík, 5- Čejka, Svoboda Marek, 3- Zítka, Sís, Klíma, 2- Dudák, Hejtmánek, Jakeš, Bednář, Jedlička, Mráz, 1- Tomášek, Pavelka

Kanadské body:

24-Ludvík (12+12), 14- Peňáz (8+6), 12- Jan (6+6), 11- Škorpík (5+6), 11- Šimon (3+8), 10- Musil (4+6), 10 – Kintr (3+7), 8- Svoboda (3+5), 7- Hejtmánek (5+2), 7- Čejka (2+5), 5- Jakeš (3+2), 5- Zítka (2+3), 4- Bednář (2+2), 4- Sís (1+3), 4- Klíma (1+3), 3- Pavelka (2+1), 3- Dudák (1+2), 3- Jedlička (1+2), 2- Mráz (0+2), 1- Tomášek (0+1)

V brance se střídali dva brankáři: Tomáš Beno a Libor Dinga. Prvně jmenovaný odchytal celkem 770 minut v brance a obdržel 52 branek. Libor odchytal 190 minut a obdržel 20 branek.

Nyní je třeba zapomenout na nepříliš povedenou základní část a pokusit se zvítězit v PLAY-OFF, které startuje již zítra 9. 3. 2019 od 17:30 na našem zimním stadionu. Soupeřem bude vítěz základní části TJ Náměšť nad Oslavou. Letošní vzájemné zápasy vyznívají pro soupeře 3:1 na zápasy. První dvě utkání Zubři prohráli 3:6 a 1:3. Třetí vzájemný souboj vyzněl pro Zubry 5:2 a poslední utkání vyznělo pro Náměšť v poměru 2:5.

Přijďte podpořit Zubry v co největším počtu a pomožte Zubrům zvítězit!!! Pro fanoušky bude připravena soutěž!