27. 8. 2019 | Milan Paleček
!!!NOVINKA v KSM Vysočina!!!
V polovině srpna 2019 byl předseda oddílu HC SPARTAK POLIČKA osloven členem výboru BK Zubři Bystřice o případném startu SPARTAKU v krajské soutěži mužů Vysočina. Po hráčské schůzi s výborem oddílu byla tato varianta odsouhlasena. Tudíž přibude do naší soutěže další kvalitní soupeř!
Soupeři Zubrů v nadcházející sezóně tedy budou: SK Telč, HHK Velké Meziříčí „B“, HC Velká Bíteš „B“, HC Zastávka u Brna, TJ Náměšť nad Oslavou, HC Spartak Polička.

Přátelská utkání „A“ mužstva:
neděle 22.9.2019 HC SPARTAK POLIČKA vs. BK Zubři Bystřice –  začátek utkání –  17:30 hod (venkovní utkání)

čtvrtek 26.9.2019 BK Zubři Bystřice vs.  HC SPARTAK POLIČKA – začátek –  18:30 hod (domácí utkání)

První mistrovská utkání „A“ mužstva:
5.10.2019  BK Zubři Bystřice vs. HC Velká Bíteš B

11 až 13.10.2019 ( termín bude upřesněn ) SK Telč vs. BK Zubři Bystřice

Přidáváme rozpis utkání!
Přesný rozpis utkání sezóny 2019/2020 upřesníme v nejbližší době!

9. kolo   29. 11. – 1. 12. 2019     10. kolo   6. – 8. 12. 2019
  Velká Bíteš B – volno     volno – Náměšť n. O.
  13. kolo   10. – 12. 1. 2020     14. kolo   17. – 19. 1. 2020
  Polička – volno     volno – Bystřice n. P.

J0073 1** – 2** :

1* – vítězné družstvo ze Semifinále, které se umístilo lépe než druhý finalista po základní části

2* – vítězné družstvo ze Semifinále, které se umístilo hůře než druhý finalista po základní části

1** – poražené družstvo ze Semifinále, které se umístilo lépe než druhý poražený po základní části

2** – poražené družstvo ze Semifinále, které se umístilo hůře než druhý poražený po základní části

Hrací systém:

1. část – V jedné skupině – tříkolově systémem každý s každým, tříbodovým systémem. Při nerozhodném výsledku následuje prodloužení podle SDŘ ČSLH hlava IV, článek 404, bod 1, družstva hrají se třemi Hráči v poli a s jedním brankářem. V případě nerozhodnutého stavu následují nájezdy podle SDŘ ČSLH hlava IV, článek 404, bod 2 a to po třech na každé straně. Při nerozhodném stavu se pokračuje v opačném pořadí po jednom na každé straně do rozhodnutí (náhlá smrt). Za vítězství v normálním čase jsou tři body, za vítězství na nájezdy dva body, za prohru v prodloužení jeden bod a za prohru v normální hrací době nula bodů. Pro družstva umístěná na 5., 6. a 7. místě po 1. části, sezóna končí.

2. část – Play off (semifinále)

Semifinále – tvoří družstva umístěná po 1. části na 1. až 4. místě. Semifinále se hraje na dvě utkání dvoubodovým systémem. Při nerozhodném stavu semifinále po druhém utkání následují nájezdy podle SDŘ ČSLH hlava IV, článek 404, bod 2 a to po třech na každé straně. Při nerozhodném stavu se pokračuje v opačném pořadí po jednom na každé straně do rozhodnutí (náhlá smrt).

První utkání se hraje u hůře umístěného družstva po 1. části (4-1) (3-2), druhé utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části (1-4) (2-3).

3. část – O umístění (finále, o 3. místo)

Finále – tvoří vítězná družstva ze semifinálových utkání. Finále se hraje na dvě vítězná utkání do rozhodnutí. Při nerozhodném výsledku následuje prodloužení podle SDŘ ČSLH hlava IV, článek 404, bod 1, družstva hrají se třemi Hráči v poli a s jedním brankářem. V případě nerozhodnutého stavu následují nájezdy podle SDŘ ČSLH hlava IV, článek 404, bod 2 a to po třech na každé straně. Při nerozhodném stavu se pokračuje v opačném pořadí po jednom na každé straně do rozhodnutí (náhlá smrt) První utkání se hraje u hůře umístěného družstva po 1. části, druhé a případné třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části.

Vítěz získává titul Vítěze krajské soutěže

O 3. místo – tvoří poražená družstva ze semifinálových utkání. O 3. místo se hraje na dvě vítězná utkání do rozhodnutí. Při nerozhodném výsledku následuje prodloužení podle SDŘ ČSLH hlava IV, článek 404, bod 1, družstva hrají se třemi Hráči v poli a s jedním brankářem. V případě nerozhodnutého stavu následují nájezdy podle SDŘ ČSLH hlava IV, článek 404, bod 2 a to po třech na každé straně. Při nerozhodném stavu se pokračuje v opačném pořadí po jednom na každé straně do rozhodnutí (náhlá smrt) První utkání se hraje u hůře umístěného družstva po 1. části, druhé a případné třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části.