3. 10. 2019 | Milan Paleček

Letošní sezóna začala pro další mužstva soutěže již minulý víkend, kdy se předehrávalo 21. kolo. Navrátilci z Telče na domácím ledě porazili Náměšť 9:4. V dalším utkání na sebe narazili HC Polička a HC Zastávka. Nováček soutěže Polička porazila borce ze Zastávky v poměru 6:5. V posledním utkání porazilo Velké Meziříčí Velkou Bíteš 3:0.

Zítra netradičně v pátek čeká naše mužstvo první utkání sezóny od 18:15 hodin s HC Velká Bíteš B. 

Do této sezóny Zubři vyjedou v této sestavě:

Branku bude v letošní sezóně bránit sehraná dvojice Tomáš Beno a Libor Dinga.

Před nimi budou bránit tito borci: Daniel Mach, Ondřej Čejka, Jiří Musil, Petr Tomášek, Vojtěch Dudák, Miroslav Jan. Miroslav Jan nastoupí do sezóny snad do konce října. Start mu znemožňuje stavba nového domu.

V útočných řadách vítáme po několika měsíční pauze Zdeňka Mráze, který v přípravě ukázal, že zdaleka nepatří do starého železa a bude i nadále velikou oporou týmu! Dále se budeme moci spoléhat na stabilní výkony dlouholetých opor: Jana Ludvíka, Adama Škorpíka, Jindřicha Kintra, Daniela Bednáře, Jana Šimona, Petra Peňáze, Ondru Jakeš, Davida Zítku, Dušana Pavelku a univerzála v týmu Ladislava Klímu. Dále je v jednání ještě Roman Sís a Michal Zdražil, který je momentálně pracovně vytížen, tak uvidíme, jak situace kolem něho dopadne!

Cíle sezóny jsou jasné! Chtěli bychom bojovat o co nejvyšší umístění a zabojovat o titul KSM Vysočiny!!! Rozpis utkání pro letošní sezónu – zde.

Ještě jednou zveme všechny příznivce sportu k zítřejšímu prvnímu mistrovskému utkání sezóny!!! Další kolo čeká Zubry na ledě Telče v sobotu 12.10.2019 od 17 hodin.