BK Zubři Bystřice n. P. – HC Velká Bíteš B 8:2 (2:0;3:0;3:2),

Sestava Zubrů: Beno(Dinga)- Mach, Čejka, Dudák, Musil, Tomášek, Klíma– Ludvík, Škorpík, Mráz- Šimon, Bednář, Kintr –Peňáz, Pavelka, Zítka, Jakeš.

Branky Zubrů: Šimon 3, Bednář 2, Ludvík,  Škorpík, Čejka

Asistence Zubrů: Ludvík 2, Kintr 2, Šimon, Mach, Mráz, Škorpík, Musil, Tomášek, Bednář

Asistence hostů: Dočkal, Zelinka

Vyloučení: 8:8

rozhodčí: Balcar – Štětina, Štěrba

Komentář k utkání:

Utkání začalo čestným vhozením buly tajemníkem MěÚ Bystřice nad Pernštejnem Josefem Vojtou. Zubři do prvního utkání vstoupili trochu vlažněji a tak se na první branku čekalo do 9. minuty. První branku sezóny si připsal Šimon a od této doby byli Zubři jasně lepším týmem. Ve 14. minutě šli Zubři do dvoubrankového vedení po střele Bednáře. Do šaten se šlo za stavu 2:0. Ve druhé třetině se ve 23. minutě prosadil Škorpík a zvýšil na 3:0. O pár minut později dal svoji druhou branku Šimon. Ve 36. minutě se v přesilové hře prosadil Ludvík a bylo to 5:0. Tak skončila druhá třetina utkání. Ve třetí třetině zvýšil na 6:0 Bednář. Na 7:0 dával branku Čejka. Poté Zubři polevili a hosté dali dvě branky a snížili na 7:2. Minutu před koncem se prosadil potřetí v utkání Šimon a tak skončilo utkání 8:2 pro Zubry.

Další utkání čeká Zubry na horké půdě v Telči. Utkání se odehraje v sobotu 12. 10. 2019 od 17 hodin.