SK Telč – BK Zubři Bystřice n. P. 8:2 (1:1;3:0;4:2),

Sestava Zubrů:  Dinga (Beno) – Mach, Čejka, Dudák, Tomášek, Klíma – Ludvík, Škorpík, Mráz- Šimon, Bednář, Kintr –Peňáz, Pavelka, Jakeš.

Asistence Zubrů: Ludvík, Mráz, Škorpík, Bednář, Šimon

Branky SK Telč: Nohava 3, Kret, Berka, Prokop,Taras

Vyloučení: 5:10

Rozhodčí: Mejzlík, Jančí, Augusta

Komentář k utkání:

Do utkání lépe vstoupili Zubři a jako by domácí byli zaskočeni. Do vedení poslal Zubry Škorpík ve 3. minutě. Poté měli Zubři dvě stoprocentní šance, které bohužel neproměnili. Pak následovali tři fauly Zubrů a domácím se v přesilové hře podařilo do konce úvodní třetiny stav vyrovnat. Ve druhé třetině pokračovali Zubři opět ve vyloučeních a domácí využili hned dvě přesilové hry a odskočili na 3:1. Minutu před koncem třetiny opět bohužel po chybě trestali domácí a zvýšili stav utkání na 4:1. Ještě musíme poděkovat výborně chytajícímu Dingovi, který vychytal další stoprocentní šance. Ve třetí třetině už byl soupeř na koni a v útočném pásmu hráli výborně. Domácí vstřelili další dvě branky a odskočili o pět branek. Poté se Zubři trochu vzpamatovali a brankami Ludvíka a Kintra se podařilo zkorigovat skóre na konečných 8:3 pro domácí. Zubry může mrzet nedisciplína, která dostala soupeře do hry. Domácí využili čtyři přesilové hry.

Další utkání čeká Zubry na domácím ledě s nováčkem soutěže HC Spartak Polička. Utkání se odehraje v sobotu 19. 10. 2019 od 17:30 hodin.