BK Zubři Bystřice n. P. – HC Spartak Polička 5:6 (1:1;0:3;4:2)

Sestava Zubrů: Beno(27.min.Dinga)- Mach, Čejka, Dudák, Musil, Tomášek – Ludvík, Zítka, Mráz- Šimon, Bednář, Kintr –Peňáz, Pavelka, Jakeš.

Branky Zubrů: Mráz 2, Mach, Zítka, Dudák

Asistence Zubrů: Ludvík 3, Zítka, Čejka, Mráz

Branky hostů:Kyncl 2, Martinů, Boštík, Vařejčko, Štěrba

Asistence hostů: Boštík 2, Kyncl, Martinů 3, Vondra

Vyloučení: 0:2

rozhodčí: Fiksa– Štětina, Kašpar

Komentář k utkání:

Zubři do utkání s nováčkem soutěže před slušně zaplněným stadionem vstoupili o něco lépe a ujali se vedení 1:0 po kombinaci s Ludvíkem zakončil Mráz. Ve 12. minutě se podařilo hostům srovnat stav na 1:1 z hole Kyncla a to bylo v první třetině vše. Druhá třetina byla pro Zubry katastrofální! Po obrovských chybách Zubři doslova darovali hostům tři branky a tak šli hosté do vedení 1:4 – prosadili se Martinů, Boštík a Kyncl. U Zubrů proběhla po rychlých brankách výměna brankářů za Bena šel do branky Dinga. Zubři byli úplně zaraženi a nic se jim nedařilo! Do třetí třetiny Zubři nenastoupili opět dobře a dostali hned ve 42. minutě na 1:5 a nevypadalo to se  Zubry vůbec dobře. Hned o půl minuty později se Zubrům podařilo snížit po vyhraném buly Zítky střílel přesně Mach – 2:5. Bohužel hned ve 47. minutě opět po propadnutí jeli hosté tři na jednoho a proměnili z hole Štěrby – 2:6. Poté Zubři konečně zabrali a začali hosty přehrávat. Na 3:6 snižoval po přihrávce Čejky Zítka. Poté v 58. minutě snížili Zubři na 4:6 po Kombinaci Mráz – Ludvík a zakončil pěknou střelou Dudák. Poslední branku utkání si připsali Zubři po nahrávce Ludvíka střelil svoji druhou branku v utkání Mráz. To už bohužel na obrat nestačilo a tak si soupeř odváží všechny body!

Další utkání čeká Zubry na zimním stadionu v Rosicích. Utkání se odehraje v sobotu 26. 10. 2019 od 17:30 hodin s týmem HC Zastávka.