HC Velká Bíteš B – BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem 1:9 (0:4;0:1;1:4)

Sestava Zubrů:  Dinga– Jan, Mach, Čejka, Tomášek – Ludvík, Škorpík, Jakeš- Šimon, Bednář, Peňáz –Pavelka, Kintr, Musil.

Branky Zubrů:  Bednář 2, Musil 2Ludvík,Šimon, Peňáz, Kintr, Jakeš

Asistence Zubrů: Bednář, Kintr 2, Šimon 3, Musil, Peňáz 2, Tomášek, Jan, Ludvík, Jakeš, Pavelka

Vyloučení: 4:1

Využití 0:2, v

Rozhodčí: Marian Fiksa – Michal Kašpar, Tomáš Balcar

Komentář k utkání:

Zubři do utkání vstoupili velice dobře a nad soupeřem jasně dominovali. Již v 10. minutě to bylo pro Zubry 3:0 po brankách Peňáze, Musila a Kintra. V 15. minutě zvýšil náskok Zubrů Šimon. Do šaten se šlo za stavu 4:0 pro Zubry. Ve druhé třetině Zubři polevili a hosté měli gólové šance, které pochytal Dinga. Padla pouze jedna branka v přesilové hře z hole Jakeše a tak se šlo do kabina za stavu 0:5. Třetí třetina se proměnila opět v brankové hody. Zubři v ní zvítězili 4:1. Na konci utkání svítilo na tabuli jasné vítězství 1:9 pro Zubry a zaslouženě si odvezli všechny body!

Další utkání čeká Zubry na domácím ledě s favoritem soutěže SK Telč. Utkání se odehraje v sobotu 30. 11. 2019 od 17:30 hodin. Přijďte podpořit Zubry a pomozte jim porazit silného soupeře!