10. 12. 2019 | Petr Tomášek

HC Spartak Polička – BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 7:3 (1:1;5:0;1:2),

Sestava Zubrů:  Dinga(30.min. Beno)– Jan, Čejka, Tomášek, Dudák – Ludvík, Škorpík, Mráz- Šimon, Bednář, Peňáz –Pavelka, Kintr, Jakeš.

Branky Zubrů:

1. min.  – Škorpík (Mráz, Ludvík

46.min. – Ludvík (Dudák, Mráz)

59.min. – Peňáz (Škorpík, Ludvík)

HC Spartak Polička:

Jaroslav Martinů 3, Štefka, Augustin, David Hejtmánek

Vyloučení: 6:5

Využití 1:1, v oslabení 1:0,

rozhodčí: Jiří Veselý – Jiří Motálek, Jan Kopecký, 162 diváků, hráno na ZS v Poličce.

Komentář k utkání:

Utkání začalo ve velice rychlém tempu a rychlejší byli Zubři, když se už ve 47. vteřině ujali vedení po pěkné kombinaci Ludvík, Mráz a zakončoval do prázdné branky Škorpík. Po této trefě do černého ale Spartak dostával soupeře pod tlak, který korunoval v 16. minutě Štefka vyrovnávacím gólem. Zubry podržel Dinga, který už za záda v úvodní části nic nepustil. Těsně před koncem podržel spoluhráče v domácí brance Kekula, když vykryl několik šancí Zubrů. Vše podstatné se odehrálo ve druhé části, kdy se Spartak po hrubých chybách Zubrů trefil pětkrát a vlastně bylo rozhodnuto. V závěrečné třetině Zubři v přesilové hře snížili na 6:2 z hole Ludvíka. Domácí Polička v 8. minutě odpověděla sedmou trefou. Zubři ještě těsně před koncem utkání snížili stav, kdy po skrumáži dorazil puk do branky Peňáz a stanovili tak konečné skóre 7:3. Zubry můžou mrzet hrubé chyby a spousta neproměněných šancí!

Další utkání čeká Zubry na domácím ledě s HC Zastávka. Utkání se odehraje v sobotu 14. 12. 2019 od 17:30 hodin. Přijďte podpořit Zubry a pomozte jim porazit soupeře v posledním utkání v roce 2019!!!