HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n. P. 8:3 (2:0;1:1;5:2),

Dinga – Mach, Musil, Tomášek, Martínek– Šimon, Škorpík, Mráz – Ludvík, Novák, Kintr- Pavelka, Zítka, Jakeš.

Šimon 2, Musil

Asistence Zubrů:

Mráz, Pavelka, Škorpík

Vyloučení: 3:3, využití 0:1, v oslabení 0:0,

rozhodčí Marian Fiksa – Tomáš Balcar, Erik Berger, 32 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Komentář k utkání:

Do velice důležitého utkání v boji o play-off vlétli Zubři na soupeře velice odhodlaně! Hned od první vteřiny byli lepším týmem a vypracovali si několik stoprocentních šancí, které skončili dvakrát na tyči a ostatní vychytal výborně chytající gólman domácích Vybíral. Bohužel z ojedinělé šance šli do vedení domácí. Zubři měli po obdržené brance stále mnoho šancí, které opakovaně neproměnili a domácí odskočili ke konci první třetiny na 2:0 Ve druhé třetině byla hra vyrovnanější i díky dvěma vyloučením Zubrů. Ke konci oslabení se v početní nevýhodě Zubři dostali do brejku, který zakončil po nahrávce Mráze Šimon a bylo 2:1. Poté měli Zubři přes minutu výhodu přesilové hry 4 na 3, ale bohužel Zubři nedokázali procpat puk za výborně chytajícího Vybírala. Zmar Zubrů pak vyústil ke konci druhého dějství v branku domácích, kdy se potřetí prosadil Jambor. Zubři chtěli ve třetí třetině ještě s utkáním něco udělat, ale bohužel skórovala opět jednoduše Zastávka a odskočila. Poté už byla hra v režii domácích. Po brankách Šedého, Roubala a Lesonického odskočili na 6:1 a rozhodli o osudu utkání. Zubři Musilem snížili na 6:2, aby vzápětí  Šedý zvýšil na 7:2. Do konce utkání pak padly ještě dvě branky, nejprve Šimon snížil po dorážce na 7:3, a skóre uzavřel svou třetí brankou v utkání na konečných 8:3 domácí Šedý.

Zubry nyní nečeká lehký úkol, ale pořád mají vše ve svých rukou!!! Aby si zahráli play-off, tak musí v posledních dvou utkání základní části zvítězit!

Další utkání čeká Zubry v sobotu 22.2.2020 od 17:30 na domácím ledě s TJ Náměšť nad Oslavou. Přijďte podpořit naše borce v posledním domácím utkání základní části! Zubři budou potřebovat vaše hlasivky k výhře, která je může posunout do play-off!!!