Kdo zastaví Zubříky?

Zubříci opět vítězně!!!

TJ Náměšt nad Oslavou – BK Zubři Bystřice 2:5 (0:1/0:0/2:4)

Domácí mužstvo se posílilo 5 hráči z Třebíče, ale na Zubříky to nestačilo. V první třetině se začalo ve velmi dobrém tempu se šancemi na obou stranách, ale brankáři byli vždy na svém místě. Už se zdálo že v 1 třetině gol nepadne, když ve 20 min. Straka mazácky objel branku domácích a s přehledem zasunul puk do sítě 0:1. Ve druhé třetině se hrálo opět vyrovnaně, ale gol nepadl na žádné straně. Ve třetí třetině se podařilo ve 42 min. domácím z brejku vyrovnat na 1:1. O minutu později projel celým hřištěm Janeček a nedal domácímu brankáři šanci 1:2. V 50 min. si Straka poradil se dvěma hráči domácích a krásným blafákem zvýšil na 1:3. Domácí se nevzdávali a hned v 51 min. dorážkou snížili na 2:3. V 56 min. našel Punčochář před brankou hostů Bártu a ten se nemýlil 2:4. Poslední slovo měl Horák, který v 60 min. střelou od modré překonal velmi dobře chytajícího brankáře domácích na 2:5. Zubříci podali opět velmi dobrý výkon!!!

Branky Zubříků: Straka 2, Janeček, Bárta, Horák.

Poslední domácí utkání odehrají Zubříci v neděli 18.3 2018 v 10 hod. s mužstvem HC Moravské Budějovice, které trénuje mistr světa v ledním hokeji Peter Pucher. Přijďte Zubříky podpořit!