Zubři deklasovali Náměšť!

BK Zubři Bystřice – TJ Náměšť n. Oslavou 10:2 (4:0, 4:1, 2:1)

Komentář k utkání:

Den otevřených dveří. Tak by se ve zkratce dal popsat stav obrany hostí, která ve šlágru kola totálně zkolabovala. Domácí Zubři na hosty vlétli a nekompromisní první třetinou zadupali jejich veškeré naděje na bodový zisk do země. Domácí hosty k ničemu nepouštěli, hráli výborně dopředu, vzadu byl oporou brankář Beno, který ojedinělé šance hostů s klidem likvidoval. Skóre otevřel Mráz, který byl na konci učebnicově sehraného brejku. Domácí si obranou hostí dělali co chtěli, vydařilo se jim prakticky vše, pro hosty to byl naopak „zápas blbec“. Poté skóroval dvakrát Ludvík a ještě Novák a první třetina skončila za stavu 4:0. Do druhého dějství domácí nastoupili poněkud laxně, hostům se podařilo vstřelit branku hned po úvodním vhazování. To však opět nastartovalo domácí brankostroj, po pěkných kombinacích Zubři navýšili svoje vedení na 8:1. Ve třetí třetině domácí polevili, nebyli tolik koncentrovaní a utkání se pouze dohrávalo. Za zmínku stojí hattricky Ludvíka, Marka Svobody, a Nováka, který těsně před koncem šikovnou tečí zajistil fanoušky tolik žádanou „desítku“. Utkání se odehrávalo v příjemné hokejové atmosféře, a to díky přispění jak tradičně výborných domácích, tak i hostujících fanoušků, kteří svůj tým sympaticky podporovali, i když už na ledě nebylo o co hrát.

Sestava Zubrů:

Beno-   Svoboda Vlastimil, Jan, Mach, Gracias –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Kintr – Šimon, Bednář.

Branky Zubrů:

Ludvík Jan 3x, Svoboda Marek 3x, Novák Lukáš 3x, Mráz.

Asistence Zubrů:

Jan 3x, Novák 2x, Svoboda Marek 2x, Janda 2x, Mráz 2x, Šimon 2x, Gracias, Bednář, Ludvík.

Vyloučení: 7:10, navíc domácí Mráz 5+OK.
Diváků: 240
Rozhodčí: Suchý – Krásný, Berger

Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí v neděli 4. 12. 2016 v 16:00  hodin s týmem HHK Velké Meziříčí ,,B“. Přijeďte Zubry podpořit v dalším důležitém mistrovském utkání a pomoct Zubry udržet v čele tabulky!