Zubři doma opět zvítězili!!!

BK Zubři Bystřice – HC Velké Meziříčí B 6:3 (1:1,2:1,3:1)

Komentář k utkání:

Domácí chtěli odčinit vysokou porážku z Náměště a vlétnuli na hosty z Velkého Meziříčí ve velkém stylu a šancí měli na několik zápasů, ale vše pochytal výborně chytající golman hostů Šeba a tak přišel trest pro domácí, bombou otevřel skóre Kučera. Přesto domácí pokračovali v tlaku a odměna přišla záhy. Humpolíček  propálil vše  co mu stálo v cestě 1:1 a tak skončila i první třetina.  Druhá třetina pokračovala v režii domácích, kteří bušili do hostující obrany,  ale hosté pozorně bránili a spoléhali na brejky. Jeden jim vyšel v polovině zápasu, kdy ujel Vrána a střelou z mezikruží poslal hosty do vedení 2:1. Domácí to nezlomilo a hned za 40 vteřin vyrovnal střelou od mantinelu Janda podle hesla: když nevíš co s pukem vystřel. Od té doby už Zubři utkání dominovali a hned další minutu už vedli kdy střelu Humpolíčka tečoval chytře Mráz 3:2. Ve třetí třetině předvedl krásnou individuální akci nejlepší hráč zápasu Humpolíček zakončenou do víka. A hosté malinko rezignovali, ale neustále je držel ve hře brankář Šeba.  Zubři krásně kombinovali a předváděli hezký útočný hokej. Po zásluze přidali další góly Ludvík a Šimon a utkání se už jen dohrávalo a hosté ještě kosmeticky upravili skóre na 6:3 pro domácí. Nutno vyzdvihnout golmana Šebu, který podal opravdu výborný výkon a dále bouřlivou atmosféru  kotelníků Zubrů!!!

Sestava Zubrů:

Beno-   Svoboda Vlastimil, Jan, Humpolíček, Sís  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Šimon – Kintr,Gracias.

Branky Zubrů:

Humpolíček 2, Janda, Mráz, Ludvík, Šimon.

Asistence Zubrů:

Janda 2, Ludvík 2, Svoboda Marek, Sís, Humpolíček, Jan, Mráz.
Vyloučení:
Diváků: 190
Rozhodčí: Berger Šťetina  Zavadil

Nyní čekají Zubry tři venkovní utkání v řadě. Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu ve Velké Bíteši v neděli 6. 11. 2016 v 16:00  hodin s týmem HC Veverská Bítýška. Přijeďte Zubry podpořit v důležitém mistrovském utkání, které pravděpodobně určí vedoucí tým soutěže!!!