Zubři doma porazili Vel.Meziříčí!

BK Zubři Bystřice n.P –HK Velké Meziříčí B 5:3 (1:3,1:0, 3:0)

KOMENTAR K UTKÁNÍ:

Zubři se opět po týdnu představili na domácím ledě před slušně zaplněnou tribunou. Do začátku utkání Zubři vstoupili dobře a hned ve 3. minutě vedli 1:0 po brance Svobody. Zubři poté lehce polevili a hostům se podařilo otočit stav do konce třetiny na 1:3. Zubři měli velké množství šancí, ale bohužel je neproměňovali. Ve druhé třetině se prosadil akorát Bednář a snížil stav na 2:3. Ve třetí třetině vzali iniciativitu utkání Zubři do svých rukou! Nejprve srovnal utkání na 3:3 ve 44. minutě Ludvík. V 51. minutě dorazil puk do branky Šimon a převrátil vedení pro Zubry! Na konečných 5:3 skóroval po druhé v utkání Šimon. Za zmínku stojí, že do utkání nastoupil po dlouhé pauze legenda bystřického hokeje Lukáš Novák!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno (Dinga) – Čejka, Musil, Tomášek, Jan, Dudák, Koželuh  – Ludvík, Novák, Mráz  – Šimon, Bednář, Peňáz – Sís, Svoboda, Kintr.

Branky Zubrů:

Šimon 2, Svoboda Marek, Bednář, Ludvík.

Asistence Zubrů:

Koželuh, Bednář, Kintr, Mráz, Peňáz, Musil, Svoboda.

Vyloučení: 3:8

Rozhodčí: Mejzlík, Jeletz, Pova

130 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři v neděli 18. 2. 2018 v 16:30 hodin na zimním stadionu ve Velké Bíteši. Na programu bude utkání s HC Velká Bíteš ,,B“! Přijeďte podpořit Zubry a pomožte Zubrům zvítězit!