Zubři doma porazili Zastávku!

BK Zubri Bystrice n.P –HC Zastávka 6:3 (3:2,2:0, 1:1)

KOMENTAR K UTKÁNÍ:

Zubři se po týdnu představili na domácím ledě před slušně zaplněnou tribunou. Od začátku utkání byli Zubři lépe hrajícím týmem, kdy se jako první prosadil Ludvík. Na 2:0 zvyšoval o pár minut později opět Ludvík. Zubři poté lehce polevili a hostům se podařilo srovnat stav na 2:2. V předposlední minutě třetiny se prosadil Peňáz a tak byl stav po úvodní třetině 3:2. Ve druhé třetině měli Zubři velké množství šancí, z nich je proměnili Jedlička a Bednář a šlo se do kabin za stavu 5:2 pro Zubry. Ve třetí třetině nejprve hosté snížili na 5:3. Zubři ovšem drama nedopustili a po pěkném lobu přes půl hřiště od Jana se prosadil po úniku Ludvík, který dokončil hattrick. Zubři zvítězili v přímém souboji o druhé místo v tabulce 6:3. Děkujeme fanouškům za vynikající výkon v hledišti, který pomohl k výhře!

SESTAVA ZUBRŮ:

Dinga (Beno) – Čejka, Musil, Mach, Jan, Dudák, Koželuh  – Ludvík, Jedlička, Mráz  – Šimon, Bednář, Peňáz – Jakeš, Škorpík, Kintr.

Branky Zubrů:

Ludvík 3, Peňáz, Jedlička, Bednář.

Asistence Zubrů:

Jan 2, Ludvík, Mráz, Koželuh, Bednář, Šimon.

Vyloučení: 4:2

Rozhodčí: Dostál, Mezlík, Nikola

140 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři v sobotu 10. 2. 2018 v 17:15 hodin na domácím zimním stadionu. Na programu bude utkání s HC Velké Meziříčí ,,B“! Přijďte podpořit Zubry a pomožte Zubrům zvítězit!