Zubři doma prohráli s Náměští !

BK ZUBRI BYSTRICE – TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 5:7 (1:2,3:4,1:1)

KOMENTar K UTKÁNÍ:

Šlágr kola vedený čtyřmi rozhodčími (ne moc přesnými) utkání v bouřlivé kulise začalo ve vysokém tempu a ze začátku byli lepší hosté a brzy šli do vedení, do konce v oslabení, kdy střelu od mantinelu dorazil aktivní Krčál. Ovšem v 11.minutě hráli Zubři přesilovku a nekompromisní dělovkou srovnal Musil. Ale hned další střídání opět udeřili hosté a skóre bylo 1:2 a to vydrželo do konce 1.třetiny. Druhá třetina byla plná chyb a nepřesností, zvlášt u Zubrů, ale i bohatá na góly, kdy vynikali bystřický Janda a hostující Bednář. Zubři v oslabení dali gól a snížili na rozdíl jedné branky, ovšem ještě ve stejné přesilovce gól inkasovali a bylo to opět o dvě branky. Po 6. brance domácí střídali brankáře a Beno nahradil Dingu. Do třetí třetiny domácí vlétli aktivně a místy měli drtivý tlak z něhož vytěžili snížení na 5:6, ale hosté si vedení pohlídali bojovností a obětavostí a z brejku ještě přidali sedmou branku. Musíme poděkovat všem divákům za vynikající atomesféru!

SESTAVA ZUBRŮ:

Dinga (Beno) – Čejka, Musil, Jan, Dudák, Tomášek – Ludvík, Janda, Svoboda Marek  – Šimon, Bednář, Peňáz – Jakeš, Škorpík, Kintr.

Branky Zubrů:

Janda 2, Jakeš, Musil, Čejka

Asistence Zubrů:

Janda, Jan, Ludvík, Kintr

Vyloučení: 7:10

200 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři v sobotu 3. 2. 2018 v 17:15 hodin na domácím zimním stadionu. Na programu bude utkání s HC Zastávka! Přijďte podpořit Zubry s těžkým soupeřem a pomožte Zubrům zvítězit a vybojovat lepší pozici pro play-off!