Zubři doma prohráli se Zastávkou!

BK ZUBŘI BYSTŘICE – HC Zastávka  2:5 (0;4;2:0;0:1),

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Domácí posilněni vítězstvím na ledě silně Náměšti chtěli potvrdit body doma proti houževnaté, bojovné a velice kvalitní Zastávce. Ovšem začátek byl pro domací přímo hororový. První minuta 0:1,hosté byli všude ne o krok,ale o dva dřív, domácí vůbec nestíhali a jakoby je zápas nebavil což se projevilo i na skóre. Přišla tragická dvouminutovka od 13. minuty do 15. minuty a skóre ukazovalo stav 0:4 a střídaní brankáře Dingy. Ale nutno říct že za góly nemohl. Domácí absolutně nechytli začátek utkání a Zastávka byla jediním mužstvem na ploše. Po první třetině proběhla v kabině Zubrů bouřka a hned byl vidět zlepšený výkon Zubrů, kdy snížil v přesilovce bombou Jan a ve 30.minutě dal naději na obrat Zubrům Peňáz.  Poté může Zubry mrzet spousta neproměněných šancí, především domácího kapitána Ludvíka přímo řvala po gólu, ale síť za výborným golmanen Vybíralem se nerozvlnila!!! Poté ještě měli domácí přesilovku 5 na 3, pěkně sehraná, ale bez úspěchu. Druhá třetina dala domácím naději na obrat, ale ten se ve 3. třetině nekonal a hosté si výsledek zkušeně pohlídali a zaslouženě si odvezli 3 body do tabulky! Za zmínku stojí, že pro Zubry to byla první porážka v KSM mužů v základní hrací době na domácím ledě!

SESTAVA ZUBRŮ:

Dinga-Beno – Dudák, Čejka, Musil, Jan, Jakeš, Tomášek – Jedlička, Mráz, Janda – Ludvík, Zítka, Kintr – Šimon, Škorpík, Peňáz.

Branky Zubrů: Jan, Peňáz.

Asistence Zubrů: Mráz,Čejka, Šimon

Vyloučení:5:9, využití:1:1,

rozhodčí: Mejzlík, 130 diváků, hráno na ZS Bystřice nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři na domácím ledě v sobotu 18.11. 2017 v 17:30 hodin s HHK Velké Meziříčí ,,B“! Přijďte podpořit Zubry v nepříliš dobrém startu do sezóny a pomožte zvítězit!!!