Zubři doma prohráli!

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Domácí nastoupili do utkání velice špatně a v tomto duchu se nesl takřka celý vývoj utkání. O úvodní branku  utkání se postarali hosté. I druhou branku vstřelili hosté a tak i skončila první třetina – 0:2. Ve druhé třetině Zubři nepředváděli vůbec dobrý výkon! Sice se Zubrům podařilo snížit na 1:3, ale poté opět hosté trestali chyby Zubrů a odskočili na konci třetiny už na 1:6.  Ve třetí třetině už byla hra vyrovnanější, avšak na zázrak v podobě obratu se nekonal. Třetí třetina skončila 1:1. Celkový stav utkání vyzněl 2:7 pro hosty. Do příštího utkání se musí Zubři zamyslet a ukázat se v mnohem lepším světle!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno –  Musil, Čejka, Mach, Dudák, Klíma, Pavelka – Ludvík, Svoboda, Mráz – Šimon, Škorpík, Zítka –  Kintr, Jedlička, Jakeš.

120 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem

Další utkání  odehrají Zubři v sobotu 10.11. 2018 v 17:30 hodin s TJ Náměšť nad Oslavou. Utkání se odehraje na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijďte podpořit Zubry v dalším mistrovském utkání a pomožte Zubrům zvítězit!!!