Zubři doma zvítězili!

BK ZUBŘI BYSTŘICE – HC Velká Bíteš ,,B“  6:2 (4;0;1:1;1:1),

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

První domácí utkání Zubrů se odehrálo před slušně zaplněným stadionem. Od začátku utkání byli Zubři lépe hrajícím týmem, kdy se jako první prosadil Škorpík. Na 2:0 zvyšoval Bednář. Zubři v první třetině byli lepší na puku a po pěkné akci se prosadil Peňáz 3:0. V poslední minutě třetiny se ještě prosadil Ludvík a tak byl stav po úvodní třetině 4:0. Do druhé třetiny už Zubři nenastoupili v takovém tempu, jako do úvodní třetiny, hosté měli mnoho šancí oproti první třetině, ale ty vychytal domácí brankář.  Po chybě hostů se prosadil Šimon. Poté se prosadili také hosté a tudíž byl stav po druhé třetině 5:1. Ve třetí třetině se hrál podobný hokej jako v té druhé, Zubři měli spoustu šancí, ale mnoho jich neproměnili! Prosadil se až v přesilové hře Koželuh. Domácí inkasovali také po jedné brance, takže Zubři zaslouženě zvítězili 6:2. Chtěli bychom poděkovat fanouškům Zubrů, kteří opět nezklamali a hnali náš tým k vítězství!!!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno – Mach, Dudák, Koželuh, Čejka, Musil, Jan – Škorpík, Mráz, Janda – Ludvík, Zdražil, Kintr – Šimon, Bednář, Jakeš, Peňáz.

Branky Zubrů: Škorpík, Bednář, Peňáz, Ludvík, Šimon, Koželuh.

Asistence Zubrů: Peňáz 2, Bednář 2, Janda, Šimon, Kintr

Vyloučení:3:4, využití:1:1,

rozhodčí: Čurila, Kouba, Kašpar, 150 diváků, hráno na ZS Bystřice nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři v sobotu 28.10. 2017 v 17:00 hodin s naším finalistou z minulé sezóny TJ Náměšť nad Oslavou! Utkání se odehraje na zimním stadionu v Náměšti. Přijeďte podpořit Zubry s těžkým soupeřem!