Zubři doma zvítězili!

BK ZUBrI BYSTrICE – HC Velka Bites ,,B“  10:4 (4;0;3:4;3:0),

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Zubři se po delší pauze představili na domácím ledě před slušně zaplněnou tribunou. Od začátku utkání byli Zubři lépe hrajícím týmem, kdy se jako první prosadil Svoboda. Na 2:0 zvyšoval Peňáz. Zubři v první třetině byli lepší na puku a po pěkné akci se prosadil Bednář 3:0. V předposlední minutě třetiny se ještě prosadil Jakeš a tak byl stav po úvodní třetině 4:0. Do druhé třetiny už Zubři nenastoupili v takovém tempu, jako do úvodní třetiny, hosté měli více šancí oproti první třetině. Druhou třetinu Zubři prohráli 3:4, za Zubry se prosadil Šimon, Bednář a Mráz. Stav po druhé třetině byl 7:4. Ve třetí třetině hráli Zubři lépe, měli spoustu šancí, ale mnoho jich také neproměnili! Stav se měnil ve 47 minutě, kdy dával branku Ludvík, dále o minutu později skóroval Škorpík. Poslední branku dal pěknou střelou Musil a tak Zubři zaslouženě zvítězili na domácím ledě 10:4. Chtěli bychom poděkovat fanouškům Zubrů, kteří opět nezklamali a hnali náš tým k vítězství!!!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno – Mach, Dudák, Koželuh, Čejka, Musil, Jan – Ludvík, Mráz, Svoboda – Šimon, Bednář, Peňáz – Jakeš, Škorpík, Kintr-Jedlička.

Branky Zubrů:

Svoboda Marek, Peňáz, Bednář 2, Jakeš, Šimon, Mráz, Ludvík, Škorpík, Musil.

Asistence Zubrů:

Mráz 2, Ludvík 2, Jan 2, Bednář 2, Mach, Svoboda Marek, Jakeš, Škorpík.

Vyloučení: 7:3, navíc Jan 5+OK. využití:1:1,

Rozhodčí: Erat, Štětina, Krásný, 150 diváků, hráno na ZS Bystřice nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři v sobotu 20. 1. 2018 v 17:00 hodin s naším finalistou z minulé sezóny TJ Náměšť nad Oslavou! Utkání se odehraje na zimním stadionu v Náměšti. Přijeďte podpořit Zubry s těžkým soupeřem!