Zubři jednoznačně porazili Vel. Meziřičí!

HC Velká Bíteš ,,B“ – BK Zubři Bystřice 3:11 (2:8;0:2;1:1)

Komentář k utkání:

Bez respektu se pustili meziříčští hokejisté do lídra soutěže a už ve druhé minutě jim to vyneslo vedení zásluhou Jiřího Kudláčka. Vedení jim však vydrželo jenom do následujícího střídání, kdy vyrovnal Novák. A pak už se bystřická „mašina“ rozjela naplno. Zubry může akorát mrzet nešťastné zranění Kintra.  Jinak svojí rychlou, kombinační hrou nutili svého soupeře k chybám, které dokázali okamžitě trestat. Výsledkem bylo celkem osm gólů za Šebovými zády. Domácí hráči se sice snažili hrát se Zubry i nadále otevřenou partii, ale na víc než druhou branku to nestačilo. A tak hned v úvodní třetině bylo o zápase rozhodnuto! Ve druhé části pokračoval svižný hokej na obou stranách. Hosté poněkud ubrali ze svého nasazení a domácí začali lépe bránit střední pásmo. Další góly tak padly pouze v přesilovkách Zubrů. Nejprve ve 30. minutě završil svůj hattrick Šimon a ve 34. minutě přidal ,,desítku“ Bednář. A když několik svých slibných akcí béčko HHK zahodilo, skončila třetina se stavem 2 : 10. I v poslední části hráli domácí otevřený hokej se snahou vylepšit skóre utkání. Zubři však mají natolik kvalitní a zkušený tým, aby si výsledek zápasu pohlídali. Vyrovnaná třetina tak nakonec skončila i vyrovnaným stavem. Tři minuty před koncem dává 11. gól Janda, aby na něj v 59. minutě odpověděl Kudláček svou třetí brankou. Zajímavostí je, že o všechny trefy Meziříčí se postaral stejný hráč. Zubry tradičně přijeli povzbudit za důležitým vítězstvím výborní fans!

Sestava Zubrů:

Beno-   Jan, Jícha, Gracias, Mach  –– Novák, Janda, Mráz- Kintr, Bednář, Šimon – Svoboda Vlastimil, Svoboda Marek.

Branky Zubrů:

Šimon 3, Novák 2, Janda 2, Mráz 2, Marek Svoboda, Bednář

Asistence Zubrů:

Novák 2, Jan 2, Marek Svoboda 2, Vlastimil Svoboda, Janda, Kintr, Bednář, Mráz, Šimon,
Vyloučení: 3:2
Diváků: 45
Rozhodčí: Arnošt Ryšavý A, Havelka, Mareček

Poslední utkání základní části odehrají Zubři na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 4. 3. 2017 v 17:30  hodin s týmem HC Veverská Bítýška. Přijďte Zubry podpořit před finálovým bojem v play-off a pomožte udržet domácí neporazitelnost a pojistit 1. místo po základní části!!!