Zubři padli v prodloužení!

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Domácí do utkání nevstoupili dobře. Hned v 53. vteřině dali hosté branku a vedli 0:1. Poté v 10. minutě Zubři srovnali po brance Jana. Hosté poté odskočili o jednu branku, ale Zubři hned po minutě srovnali po brance Škorpíka. Dvě minuty před koncem třetiny hosté vstřelili branku, a tak skončila první třetina 2:3.  Zubři do druhé třetiny vlétli naplno a vytvořili si mnoho šancí, z nich proměnili pouze jednu z branky Jana a srovnali na 3:3. Hosté opět těsně před koncem druhé třetiny dali branku a odskočili na 3:4. Ve třetí třetině byla hra nahoru, dolu. Bohužel ale hosté dali opět celkem lacino branku a odskočili na 3:5. Ovšem Zubři zabrali a Jan vstřelil svůj první hattrick v kariéře Zubrů a snížil stav na 4:5. Ovšem hned za minutu odskočili hosté na 4:6 a zdálo se, že je po zápase! V 54. minutě snížili Zubři po brance Peňáze a Zubři přidali do obrátek. V čase 59: 40 si Zubři vzali timeout a zkusili hru bez brankáře. A v čase 59:47 dotlačili puk za brankovou čáru a srovnali na 6:6 a šlo se do prodloužení. V něm bohužel Zubři dostali spornou branku a prohráli v prodloužení.

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno –  Musil, Čejka,  Dudák, Jan – Ludvík, Svoboda, Kintr – Šimon, Škorpík, Peňáz –  Pavelka, Jedlička, Jakeš.

60 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem

Další utkání  odehrají Zubři v sobotu 8.12. 2018 v 17:30 hodin s HC Zastávka. Utkání se odehraje na  zimním stadionu v Rosicích. Přijeďte podpořit Zubry v dalším mistrovském utkání a pomožte Zubrům konečně zvítězit!!!