Zubři porazili Velkou Bíteš!

HC Velká Bíteš ,,B“ – BK Zubři Bystřice 1:5 (1:3;0:0;0:2),

Komentář k utkání:

Zubři naplnili roli favorita již v první minutě utkání, kdy se prosadil Ludvík a otevřel skóre zápasu. Ve čtvrté minutě přidal od modré čáry pěknou střelou z přesilové hry Jan a výsledek se ubíral k výhře Zubrů. Komplikaci připravil domácí Burian, který využil rychlého přečíslení a přesně k tyči snížil na rozdíl jedné branky. Ovšem dvoubrankový náskok si Zubři vzali zpět proměněnou přesilovou hrou v závěru první třetiny z hole Jandy. Druhá třetina i přes několik obrovských příležitostí Zubrů skončila bez branek a tak o konečném skóre rozhodla třetina třetí. V ní se domácí nevyvarovali vyloučení, které sice Zubři zužitkovat nedokázali, ale následných chyb ano. Po brankách Jana a Mráze se zastavilo skóre na stavu 1:5. A tak tři body si naprosto zaslouženě i díky rozdílovým hráčům Mráze, Jandy a Ludvíka odvezli hokejovější Zubři. Výborný výkon předvedl domácí brankář Škoda, který po celé utkání působil velice jistě a neustále nahlodával sebevědomí hráčům Zubrů. Opět Zubry přijeli podpořit věrní fans, kterým děkujeme za podporu při utkání!

Sestava Zubrů:

Beno-   Svoboda Vlastimil, Jan, Mach, Gracias  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Šimon – Kintr, Sís.

Rozhodčí: Sobotka, Sibera, Mezlík

Nyní čeká Zubry po dlouhé odmlce domácí utkání. Další utkání odehrají Zubři na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 26. 11. 2016 v 17:30  hodin s týmem HC Náměšť nad Oslavou. Přijďte Zubry podpořit v dalším důležitém mistrovském utkání, které určí lídra soutěže!!!