Zubři porazili Zastávku!

HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n. P. 6:9 (3:2;2:2;1:5)

Komentář k utkání:

V utkání týmů  z popředí tabulky se hrál hokej slušné úrovně. Bohužel pro Zubry si hned v úvodu utkání poranil Ludvík koleno a utkání nedokončil. Domácí se ujali hned vedení 2:0. Zubři se ovšem nedali a po pěkných akcích nejprve snížil Janda a poté srovnal stav utkání Novák. Domácí ovšem stihli skórovat do konce první třetiny, a tak v ní zvítězili. Druhá třetina nabídla vyrovnaný hokej. Oba týmy vstřelili po dvou brankách. Na straně Zubrů dvakrát skóroval Šimon a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro domácí. Třetí třetina nabídla pro oko diváka neskutečné akce a hokejové drama, jak se patří! Nejprve srovnal stav utkání svou třetí brankou v utkání Šimon a dokonal tak hattrick. Poté skóroval Kintr a otočil skóre pro Zubry. Ovšem hned po 15 vteřinách srovnali domácí na 6:6. Aby toho nebylo málo, tak na 7:6 pro Zubry zvyšoval Šimon, opět po pěkné akci s Bednářem. Duo Bednář- Šimon si vedlo v utkání velice dobře! V poslední minutě hráli domácí přesilovku a právě chyby je připravily o vyrovnání, místo toho Zubři dvěma brankami ve vlastním oslabení potvrdili své zasloužené vítězství. Opět musíme vyzdvihnout skvělé fanoušky Zubrů, kteří hnali náš tým k důležitému vítězství!

Sestava Zubrů:

Beno-    Mach,Musil, Čejka, Gracias  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Kintr – Šimon,Bednář,Svoboda Martin.

Branky Zubrů:

Šimon 4, Janda, Novák, Kintr, Bednář, Mráz.

Asistence Zubrů:

Bednář 5, Šimon 2, Gracias 2, Mráz 2, Kintr 2, Martin Svoboda, Musil.
Vyloučení: 5:4 navíc Šedý 2×10 minut OT, celkově OK
Diváků: 65
Rozhodčí: Sobotka, Mejzlík Martin, Mejzlík Marek
.
 Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu ve Velké Bíteši v neděli 12. 2. 2017 v 16:30  hodin s týmem HC Velká Bíteš ,,B“. Přijeďte Zubry podpořit v dalším důležitém mistrovském utkání v boji o vedení v soutěži!!!