Zubři postoupili do finále!

BK ZUBŘI BYSTŘICE –HC ZASTÁVKA 6:3 (2:0,1:2, 3:1)

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Zubři se v druhém semifinálovém utkání představili na domácím ledě. Do začátku utkání Zubři vstoupili lépe a hned ve 3. minutě vedli 1:0 po brance Marka Svobody. Ve 12. minutě se Zubrům podařilo odskočit na 2:0 po brance Peňáze. A tak se šlo do šaten za stavu 2:0. V úvodu druhé třetině Zubři hned odskočili na 3:0 díky brance Peňáze. A to bylo ze strany Zubrů v této třetině vše. Hostům se podařilo snížit do konce třetiny na 3:2, po brankách Jelínka a Gajdoše, a pokusili se zvrátit utkání na jejich stranu. Ve třetí třetině ve 49 .minutě nejprve srovnali hosté skóre na 3:3. Ovšem poté vzali iniciativitu utkání Zubři do svých rukou! Především Mráz! Dvěma brankami Mráz v rozmezí 30 vteřin v 52. minutě otočil skóre ve prospěch Zubrů na 5:3. Hosté se ještě ke konci utkání pokusili o hru bez brankáře a na konečných 6:3 završil 10 vteřin před koncem utkání Mráz hattrick! A tak Zubři zaslouženě postupují do finále KSM!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno(Dinga) –  Jan, Koželuh, Musil, Dudák – Mráz, Bednář, Peňáz – Jedlička, Novák, Kintr –  Šimon, Janda, Svoboda Marek.

120 diváků, hráno na ZS Bystřice nad Pernštejnem

Dále Zubry čeká finálová série play-off. Finálová série s TJ Náměšť nad Oslavou se hraje na dvě vítězná utkání. První utkání odehrají Zubři na domácím ledě v sobotu 24.3. 2018 v 17:15 hodin. Druhé utkání se odehraje v pátek 30.3.2018 v 17 hodin na ledě Náměště a případné třetí rozhodující utkání se odehraje hned v sobotu 31. 3. 2018 v 17 hodin také na ledě Náměště.

Přijďte podpořit Zubry ve velice důležitém utkání finále play-off a pomožte Zubrům oplatit loňské finále! Půjde o poslední představení Zubrů letošní sezóny na domácím ledě!!!