Zubři překvapivě padli s Bítýškou!

HC Veverská Bítýška – BK Zubři Bystřice n. P. 4:3 (0:1;1:0;3:2)

Komentář k utkání:

Utkání bylo plné nepřesností a chyb na obou stranách. Z počátku byli aktivnější domácí, nicméně Zubři se ujali vedení, když Novák vystihl rozehrávku domácích a z brejku překonal domácího brankáře Dingu. Po první siréně se tak šlo do kabin za stavu 0:1. Ve druhé třetině oba týmy pokračovali v nastoleném trendu. Hra nebyla pro oko diváka moc atraktivní, oba týmy se nevyvarovaly zbytečných chyb, a i nasazení nebylo nijak enormní. Domácím se brankou Píši podařilo vyrovnat. Po druhé třetině byl tedy stav vyrovnaný, 1:1. Do třetí třetiny domácí vlétli a postupně brankami Píši, Hajného a Slaniny odskočili na průběžných 4:1. Nutno dodat, že rozdílová branka/nebranka byla velice sporná, čárový rozhodči rozpažil, nicméně slovo hlavního arbitra již nebylo možné jakkoli ovlivnit a tak byla branka nepochopitelně uznána. Zubří útok byl po celý zápas bezzubý a nebyl schopný si vytvořit dostatek šancí. Smůlu Zubři prolomili až v poslední minutě, kdy výstavní trefou z mezikruží Mach vyhnal pavouky z Dingovy branky. Po chvíli nebyla uznána sporná branka Zubrů. Poté ještě pár vteřin před koncem dokázal důrazem na brankovišti upravit skóre na konečných 4:3 Novák. Po bídném výkonu Zubrů se mohla ještě v poslední minutě zrodit remíza. Dalo by se říct, že v utkání, které svojí úrovní neodpovídalo krajské soutěži, byli domácí „mezi slepými jednookým králem“. Nutno však poděkovat fanouškům Zubrů, kteří byli opět vynikající!!!

Sestava Zubrů:

Beno-    Mach,Musil, Svoboda Vlastimil, Čejka  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Kintr – Gracias.

.
Nyní čekají Zubry ještě 2 venkovní utkání v řadě. Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu v Rosicích v sobotu 4. 2. 2017 v 17:30  hodin s týmem HC Zastávka. Přijeďte Zubry podpořit v důležitém mistrovském utkání v boji o vedení v soutěži!!!