Zubři překvapivě padli v Bíteši!

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Od začátku mělo utkání vysoké tempo a dlouho se hrálo bez přerušení. Domácí drželi se Zubry krok a ve čtrnácté minutě se dokonce ujali vedení, když se z přesilové hry trefil Rozmahel. Poté Zubři přidali a zatlačili domácí v jejich třetině, a přišlo zasloužené vyrovnání, kdy se rovněž z přesilové hry prosadil Musil. Už se zdálo, že první třetina skončí nerozhodně, když domácí Komínek vystihl přihrávku v obranné třetině Zubrů a střelou vrátil domácím vedení. Druhá třetina začala pro domácí jako z pohádky, během dvou minut odskočili na tříbrankové vedení a vcelku v poklidu už pomýšleli na tříbodový zisk z utkání. Ovšem trápící se Zubři v této sezóně se nevzdali, výrazně přidali na bruslení a důrazu a vytvářeli si jednu brankovou příležitost za druhou. Postupně brankové manko snižovali, nejprve druhou brankou Musila na 2:4. Poté brankou Jakeše na 3:4. A minutu před koncem druhé třetiny dokonce v přesilové hře vyrovnali Zubři po brance Ludvíka na 4:4. Nutno podotknout, že i za to mohli být domácí rádi, protože Zubři měli místy až drtivou převahu. Třetí třetina už byla z obou stran opatrnější, nikdo nechtěl udělat chybu, která by patrně znamenala rozhodnutí. Zubři měli na holi tíženou branku, která bohužel nepadla. Šťastnější nakonec byli domácí, kterým se povedlo využít čtvrtou přesilovou hru v utkání. Zubři se ještě pokusili odvolat brankáře, ale další vyloučení veškeré naděje na vyrovnání zhatilo. Domácí tak nečekaně berou všechny tři body a poskakují na čtvrté místo v tabulce.

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno –  Musil, Čejka, Mach, Jan – Ludvík, Jedlička, Mráz – Šimon, Škorpík, Peňáz –  Kintr, Jakeš, Dudák.

Branky Zubrů:
Musil 2, Jakeš, Ludvík
Asistence Zubrů:
Jan 2, Mráz, Šimon, Jedlička, Škorpík
Vyloučení: 5:6, navíc Ludvík Bystřice 10 min OT
Využití: 4:2
Rozhodčí:  Sobotka, Mezlík, Sibera, hráno na ZS ve Velké Bíteši.
Další utkání  odehrají Zubři v sobotu 1.12. 2018 v 17:15 hodin s HHK Velké Meziříčí B. Utkání se odehraje na našem zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijďte podpořit Zubry v domácím mistrovském utkání a pomožte Zubrům dostat se konečně na vítěznou vlnu!!!