Zubři překvapivě prohráli v Bíteši!

HC VELKÁ BÍTEŠ ,,B“  – BK ZUBŘI BYSTŘICE 3:2 (1;1;0:0;2:1),

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Zubři do Velké Bíteše přijeli v roli favorita, vždyť domácí je v minulých devíti zápasech nedokázali porazit. Utkání začalo velice nepřehledně, kdy na obou stranách se hrálo takřka ve stejných dresech. Domácí Budín vstřelil branku hned ve 3. minutě, jenž se nejrychleji zorientoval v brankovišti Zubrů. Poté došlo k převlečení dresů domácích. Další průběh utkání byl spíše opatrný, kdy žádný z týmů nechtěl udělat chybu, Zubři ale byli hokejovější, a minutu před koncem první třetiny využil nedůrazného pokrytí Ludvík a bekhendem trefil přesně do protipohybu skvěle chytajícího domácího Škody. První polovina druhé třetiny se nesla v duchu té první. Od druhé poloviny však Zubři výrazně přidali a domácí přestali stíhat. Následovalo několik vyloučení a vedoucí branka Zubrů byla na spadnutí. Všechny příležitosti Zubrů domácí se štěstím přečkali a tak měla rozhodnout třetí třetina. Zubři stále ohrožovali branku více než domácí, ovšem své šance často zbytečně překombinovali. Co se nepovedlo Zubrům, dokázali domácí, kdy se čtyři minuty před koncem třetí třetiny za hostující obranu dostal Urbánek a vstřelil vedoucí branku. A když za minutu s velkou rozvahou zvýšil Škoda, zdálo se být rozhodnuto. Ovšem již za třicet vteřin snížil z dorážky Kintr a následně byl vyloučen za podražení domácí Škoda, Zubrům se tak naskytla jedinečná příležitost k vyrovnání. Po několika příležitostech ale fauloval hostující Janda a počet hráčů na ledě se vyrovnal. Ani následné odvolání brankáře Zubrům ke vstřelení vyrovnávací branky nestačilo a domácí si tak proti Bystřici připsali vůbec první vítězství v této sezóně a vůbec první vítězství proti soupeři z Bystřice.

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno(Dinga) – Mach, Koželuh, Musil, Jan – Šimon, Bednář, Peňáz – Ludvík, Janda, Škorpík –  Jakeš, Jedlička, Kintr.

Branky Zubrů: Ludvík, Kintr

Asistence Zubrů: Janda, Bednář

Vyloučení: 3:9, navíc Ludvík 10 min OT využití:0:0,

Rozhodčí: Sobotka, Mezlík, Sibera 40 diváků, hráno na ZS Velká Bíteš.

Další utkání odehrají Zubři v neděli 3.12. 2017 v 16:00 hodin s naším finalistou z minulé sezóny TJ Náměšť nad Oslavou! Utkání se odehraje na našem zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijeďte podpořit Zubry s těžkým soupeřem a pomožte Zubrům zvítězit!!!