Zubři přivezli z Vel.Meziříčí 3body!

HHK Velke Mezirici ,,B“  – BK ZUBŘI BYSTŘICE 2:7 (1:3;1:3;0:1)

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Po Vánoční přestávce Zubři zajížděli na led Velkého Meziříčí. Utkání se odehrálo před slušnou kulisou fans Zubrů! Celá první třetina vycházela favorizovaným Zubrům jako podle plánu. Jako první za Zubry skóroval pěknou střelou Čejka. Poté se prosadil Ludvík a na 3:0 skóroval Škorpík. Až dvě vteřiny před koncem korigoval domácí Chlubna na 1 : 3. A když po třech minutách druhé části snížil Libor Střecha na rozdíl jednoho gólu, začalo se utkání znovu dramatizovat. Ve 29. minutě ovšem Zubři dvěma brankami zase odskočili svému soupeři ve skóre, nejprve střílel branku Musil. Poté se po nahrávce Dudáka, (pozn.redakce Vojta zaznamenal první bod po přestupu do našeho klubu- sám už si musí přebrat, co to pro něho znamená :), v rychlém úniku prosadil Kintr. Ve 37. minutě pak o osudu zápasu rozhodl Janda. V závěrečné části pak už jenom potvrdil zasloužené vítězství Zubrů Jedlička.

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno – Mach, Musil, Jan, Čejka, Dudák, Peňáz – Ludvík, Janda, Svoboda Marek – Šimon, Bednář, Jedlička – Jakeš, Škorpík, Kintr.

Branky Zubrů: Čejka, Ludvík, Škorpík, Musil, Kintr, Janda, Jedlička

Asistence Zubrů: Jan 2, Janda, Dudák, Bednář, Škorpík, Svoboda, Peňáz, Kintr.

Vyloučení: 5:8, využití 1:1, v oslabení 0:0, rozhodčí , 48 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí

Rozhodčí:  Mezlík, Nikola, Sibera, 48 diváků, , hráno na ZS Velká Bíteš.

Další utkání odehrají Zubři  v sobotu 13.1. 2018 v 17:15 hodin s HC Velká Bíteš ,,B“! Utkání se odehraje konečně na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijďte podpořit Zubry na domácím ledě a pomožte Zubrům zvítězit!!!