Zubři si doma poradili s Vel.Meziříčím!

BK ZUBRI BYSTRICE – HHK Velke Mezirici ,,B“  4:0 (1;0;1:0;2:0),

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Domácí utkání Zubrů se odehrálo tradičně před slušně zaplněným stadionem. Od začátku utkání byli Zubři o něco lépe hrajícím týmem, kdy se jako první prosadil Škorpík a tak byl stav po úvodní třetině 1:0. Ve druhé třetině byli Zubři také lepším týmem, i když hosté měli šance, které ale zlikvidoval dobře chytající brankář Zubrů Beno. Ve druhé třetině se Zubři prosadili v přesilové hře po dělovce od modré – Koželuh. Stav po druhé třetině byl 2:0. Ve třetí třetině se hrál podobný hokej jako v té druhé, Zubři měli více ze hry. Nejprve se po pěkné souhře prosadil Šimon. Poté ještě na konečných 4:0 upravil skóre svojí první brankou za Zubry Ondřej Jakeš. Za pochvalu stojí výkon brankáře Bena, který si do statistik připsal první vychytanou nulu v historii klubu BK Zubři Bystřice! Opět musíme poděkovat vynikajícím fanouškům Zubrů, kteří se významným podílem podepsali na výhře!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno – Mach, Dudák, Koželuh, Čejka, Tomášek – Ludvík, Šimon, Bednář – Jedlička, Peňáz, Škorpík – Jakeš, Zítka, Kintr.

Branky Zubrů: Škorpík, Koželuh, Šimon, Jakeš.

Asistence Zubrů: Ludvík 2, Jedlička, Bednář , Šimon, Kintr, Zítka.

Vyloučení:8:7, využití:1:0,

rozhodčí: Sobotka, Kašpar, Krásný.

140 diváků, hráno na ZS Bystřice nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři v neděli 26.11. 2017 v 16:30 hodin na zimním stadionu ve Velké Bíteši s HC Velká Bíteš ,,B“. Přijeďte podpořit Zubry na venkovní utkání!