Zubři si z Vel.Meziříčí vezou 3 body!

HHK Velké Meziříčí B – BK Zubři Bystřice  4:5 (1;2;1:2;2:1),

Komentář k utkání:

Zubři k druhému zápasu zajížděli opět na venkovní kluziště, nyní do Velkého Meziříčí. První změna skóre vyrovnaného utkání přišla v polovině úvodní části. Dorážkou vlastní střely se o to postaral domácí Chlubna po přihrávce od Bernata. Zubři vyrovnali po dorážce Jedličky, jemuž asistovali Koželuh s Mrázem. Zubři nakonec první třetinu vyhrála, když se v závěrečné minutě trefil Ludvík po pěkné přihrávce Kintra a Zdražila. V herně nejslabší prostřední části padaly branky pouze za nerovnovážného počtu hráčů na ledě. Ve 30. minutě využili Zubři přesilovou hru, skóroval Bednář a nahrával Janda. O sedm minut později však hráči Zubrů stejnou situaci vůbec nezvládli. Nechali si ujet Tichého s Chlubnou a druhý jmenovaný dal i svůj druhý gól. Místo aby meziříčští využili svého úspěchu, tak opět nezvládli poslední minutu a hru 4 na 4. Bednář svým druhým zásahem zvýšil na dvoubrankový rozdíl po asistenci Šimona. Jak napověděl další průběh zápasu, nic před poslední třetinou nebylo rozhodnuto. Hokejisté HHK ve 45. minutě nejprve snížili na jednobrankový rozdíl, po nahrávce Bradáče se trefil Frühauf. O deset minut později se jim podařilo dokonce vyrovnat. Přesilovou hru využil Libor Střecha s přispěním Frühaufa a Chlubny. Poslední slovo měli ovšem hráči Zubrů. V přesilovce pět minut před koncem rozhodl Koželuh po asistenci Bednáře.

Sestava Zubrů:

Beno – Mach, Dudák, Koželuh, Čejka, Musil, Peňáz – Jedlička, Mráz, Janda – Ludvík, Zdražil, Kintr – Šimon, Bednář, Jakeš.

branky domácích: Chlubna 2, Frühauf Libor Střecha

asistence domácích: Bernat, Tichý, Bradáč, Frühauf, Chlubna

Branky Zubrů: Bednář 2, Jedlička, Ludvík, Koželuh

Asistence Zubrů: Koželuh, Mráz, Kintr, Zdražil, Janda, Šimon, Bednář

Vyloučení 7:6, navíc Ludvík (Bystřice) 10 minut za nesportovní chování, využití 0:2, v oslabení 1:0,

střely na branku 32:34,

Rozhodčí Sobotka, Mezlík, Sibera, 57 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

Další utkání odehrají Zubři již konečně na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 21. 10. 2017 v 17:30  hodin s týmem HC Velká Bíteš ,,B“. Přijďte Zubry podpořit v prvním domácím mistrovském utkání letošní sezóny!!!