Zubři smolně padli!

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Úvodní třetina vyrovnaného utkání byla na góly nejplodnější a začalo se zostra. Na začátku třetí minuty využil nabídnutou početní výhodu Ludvík, a tak po přihrávce Musila šli Zubři do vedení. Na konci téže minuty už bylo ale vyrovnáno, Jiří Kudláček zužitkoval nahrávky Frühaufa a Šoukala a začínalo se znovu. Další změna skóre však na sebe nedala dlouho čekat. V 8. minutě zakončil pěknou kombinaci Frühaufa a Tomáše Střechy Pokorný a domácí šli poprvé do vedení. To se jim ještě podařilo navýšit v minutě 17. minutě, když nahození Libora Střechy přes celé kluziště dojel jeho bratr Tomáš, ten našel před bránou volného Malce a bylo to 3 : 1. Ve druhé části pokračoval vyrovnaný souboj, kdy se hra plynule přelévala mezi oběma brankami. Oba týmy zaměstnávaly gólmany častou střelbou, ale ti jim úspěšně odolávali. Když už se zdálo, že v této třetině diváci žádnou trefu neuvidí, tak poslední minuta to přece jen změnila. Po nahrávkách Ludvíka a Čejky využil Svoboda třetí přesilovku hostí. Už po 41 vteřinách závěrečné části stejný hráč s asistencí Peňáze vyrovnal a zadělal tím na dramatický zbytek zápasu. Zubři poté víceméně kontrolovali průběh hry a jejich útoky byly nebezpečnější. Zubři měli spoustu šancí, které bohužel neproměnili. Na domácí hráče jakoby dolehla nervozita z vývoje utkání a sami sebe dostávali pod tlak. Když necelou minutu před koncem šel znovu hráč HHK na trestnou, nevypadalo to s nimi vůbec dobře. Zubři však svoji šanci smolně totálně pokazili. Po střele obránce Zubrů od modré v útočném pásmu ujeli hráči hostů a šťastnou tečí 10 sekund rozhodl zápas ve prospěch HHK. Je to obrovská škoda, Zubři měli spoustu šancí, tak si po bodech měli sáhnout! Chtěli bychom poděkovat fans Zubrů za zapůjčení dresů v prekérní situaci!!!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno –  Musil, Čejka, Mach, Pavelka, Tomášek, Dudák – Ludvík, Klíma, Mráz – Šimon, Škorpík, Peňáz –  Kintr, Jakeš, Svoboda.

50 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí
Další utkání  odehrají Zubři v sobotu 3.11. 2018 v 17:15 hodin s HC Zastávka. Utkání se odehraje na našem zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijďte podpořit Zubry v domácím mistrovském utkání a pomožte Zubrům zvítězit!!!