Zubři stále drží domácí sérii vítězství!

BK Zubři Bystřice – HC Velká Bíteš,,B“ 11:5 (3:3;6:0;2:2)

Komentář k utkání:

Domácí Zubři byli před utkáním jednoznačným favoritem, nicméně úvod tomu rozhodně neodpovídal. Hra obou celků byla vlažná. Skóre otevřel hostující Škoda, domácí během minuty však brankami Ludvíka a Mráze otočili skóre ve svůj prospěch. Hra byla vyrovnaná, ale hrálo se v pomalejším tempu, jako by se na obou týmech podepsala dlouhá zápasová pauza. Vedení domácích navýšil na 3:1 Novák a zdálo se, že je rozhodnuto. Hosté však kontrovali brankou opět z hole Škody. O minutu později dal o sobě zkušený matador znovu vědět krásnou individuální akcí a svojí třetí brankou vyrovnal, po první přestávce na tabuli bylo skóre 3:3. Do druhé třetiny domácí Zubři vlétli jako uragán, a již po dvaceti vteřinách hry vrátil domácím vedení aktivní Bednář. To domácí nakoplo, Mráz a Novák dvěma dalšími trefami zkompletovali hattrick, svoji druhou branku v utkání přidal Ludvík. Ve druhé třetině domácí hosty naprosto přejeli. Ve třetí třetině se utkání prakticky již dohrávalo, za zmínku stojí čtvrtá branka hostujícího Jiřího Škody. Opět se utkání hrálo v příjemné hokejové atmosféře, kterou zajistili skvělí fanoušci Zubrů!

Sestava Zubrů:

Beno-   Svoboda Vlastimil, Jan, Musil  –– Svoboda Marek, Mráz, Čejka- Ludvík, Novák, Kintr – Šimon, Bednář, Sís.

Branky Zubrů:

Mráz 3, Novák 3, Ludvík 2, Šimon, Jan, Bednář.

Asistence Zubrů:

Mráz 2, Ludvík 2, Kintr 2, Jan 2, , Musil, Novák, Šimon, Svoboda Marek.
Vyloučení: 8:8
Diváků: 170
Rozhodčí: Homola, Berger, Krásný

Další mistrovské utkání odehrají Zubři  na  zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou v sobotu 14. 1. 2017 v 17:00  hodin s týmem TJ Náměšť nad Oslavou. Přijeďte Zubry podpořit ve velice důležitém utkání, které určí lídra soutěže, jak vyplývá z tabulky! Jeďte se Zubry udržet první místo v tabulce!!! Je možnost jet autobusem od našeho zimního stadionu, který bude odjíždět v 14:30 hodin (zbývá ještě pár volných míst, nahlašte se kdyžtak na tel. čísle 605066151).