Zubři v 1. domácím utkání sezóny zvítězili!

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Domácí nastoupili odhodláni v utkání zvítězit a tak také učinili. O úvodní branku  utkání se v 10 minutě postaral po pěkné přihrávce Kintra útočník Jedlička. Ve 13. minutě na 2:0 zvyšoval Ludvík. Ve druhé třetině Zubři polevili a hosté byli o něco aktivnější, ale brankář Beno předvedl několik pěkných zákroků a šance pochytal. Hostům se ale přece jen podařilo skórovat a snížili na 2:1.  Zubři se probudili ve 31. minutě po brance Šimona, ale další šance neproměnili. Ve třetí třetině vstřelil branku Zubrů Zítka a upravil konečné skóre na 4:1 pro Zubry.

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno –  Musil, Čejka, Mach, Dudák, Tomášek – Ludvík, Klíma, Mráz – Šimon, Škorpík, Peňáz –  Kintr, Jedlička, Zítka.

70 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem

Další utkání  odehrají Zubři netradičně v pátek 26.10. 2018 v 18:30 hodin s HHK Velké Meziříčí ,,B“. Utkání se odehraje na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí. Přijeďte podpořit Zubry v dalším mistrovském utkání a pomožte Zubrům zvítězit!!!