Zubři v 1.semifinále uspěli!

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Ve zcela  vyrovnaném utkání  se ujali vedení hned ve 3. minutě hráči Zubrů díky šťastné brance Mráze. Domácí pak vyrovnali ve 14 minutě utkání zásluhou dorážky Lesonického. Po zbytku první třetiny kralovali oba brankáři a tak skončila 1:1. Ve druhé třetině šli do vedení opět Zubři, využili přesilovku a autorem branky byl znovu Mráz. Jako odpověď domácí Gejdoš po dvou minutách srovnal na 2:2. Do konce třetiny Zubři trefili pouze tyč a tak se šlo do kabin za stavu 2:2. Ve třetí třetině nevyužili Zubři tři po sobě jdoucí přesilovky, trefovali pouze opět brankovou konstrukci, nebo dobře chytajícího brankáře. Za to po jejich skončení udeřili Kozárkem domácí a ujali se vedení 3:2. Domácí svou nedisciplinovaností dali Zubrům šanci další přesilové hry a v té už Zubři trestali. Šťastným střelcem byl Čejka. Do konce utkání už branka nepadla a tak se prodlužovalo. V čase 61:21 rozhodl po pěkném úniku Musil, který rozhodnul utkání a vedení v sérii pro Zubry!

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno(Dinga) –  Jan, Koželuh, Musil, Čejka – Mráz, Bednář, Peňáz – Jedlička, Novák, Kintr –  Tomášek, Dudák, Sís.

60 diváků, hráno na Zs v Rosicích. .

Další utkání semifinále play-off odehrají Zubři v sobotu 17.3. 2018 v 17:15 hodin. Utkání se odehraje na našem zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijďte podpořit Zubry ve velice důležitém utkání semifinále play-off a pomožte Zubrům postoupit do finále!!!