Zubři prohráli v Náměšti!

BK Zubři Bystřice – TJ Náměšť nad Oslavou 3:7 (1:2;3:1;3:0)

Komentář k utkání:

Oboustranně rychlý zápas, kdy se domácí ujali vedení z přesilovky. Zubři, ale dokázali využít v první třetině dvakrát svou početní výhodu a otočili stav na svoji stranu. Na začátku druhé třetiny hosté odskočili do dvoubrankového vedení, díky dorážce Mráze. Domácí však po obrovských chybách Zubrů dokázali v oslabení vstřelit dvě branky a stav srovnat. Na konci druhé třetiny se ještě domácí podruhé ujali vedení. Téměř polovinu třetí třetiny hráli Zubři pořád v oslabení ve čtyřech, či ve třech hráčích v poli. Za protesty na rozhodčí dostal kapitán týmu Zubrů druhý osobní trest a musel jít do šaten. Poté postupně své vedení navyšovali domácí až na konečný stav 7:3. Mužstvo Zubrů celý zápas vydatně podporovali výborní fanoušci, kteří až do konce utkání famózně hnali náš tým k obratu a snažili se své mužstvo podpořit.

Sestava Zubrů:

Beno-  Musil, Svoboda Vlastimil,  Mach, Jan  –– Svoboda Marek, Zdražil, Mráz- Ludvík, Novák, Šimon – Gracias.

Rozhodčí: Brabec, Horký, Mezlík
Další utkání odehrají Zubři na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 29. 10. 2016 v 17:30 hodin s týmem HC Velké Meziříčí ,,B´´. Přijďte Zubry podpořit v domácím mistrovském utkání a pomoct dohnat náš tým k dalšímu vítězství!!!