Zubři v 1.zápase sezóny prohráli!

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Bylo znát, že soutěž teprve začíná. První mistrovský zápas, který domácí a hosté odehráli, nesl známky nesouhry, nepřesností v založení útoků a tak se celkově utkání neslo v tomto duchu. Domácím se podařilo v 8. minutě vstřelit úvodní branku, ale Zubři v 10. minutě po brance Peňáze srovnali. Dlouho se hrálo za tohoto stavu a obě mužstva  se snažila znovu obrátit stav na svou stranu, podařilo se to až ve 28. minutě Zubrům, kteří šli do vedení po brance Čejky v přesilové hře. Ovšem hned za dvě minuty domácí srovnali. Měli chvíli více ze hry, ale brankář Zubrů držel Zubry ve hře. Ve 34. minutě však už brance z hole Kalhotky nezabránil. Zubři několikrát nebezpečnými útoky domácí rozebrali, ale brankář Václav Bednář jim skórovat nedovolil. Ve 46. minutě však Zubři přece jen snížili z hole Ludvíka. Dále bohužel pro Zubry v 53. minutě domácí skórovali a zvýšili náskok o dvě branky. V 59. minutě domácí završili svoje vítězství a ukončili tak utkání tradičních rivalů.

SESTAVA ZUBRŮ:

Dinga(Beno) –  Musil, Čejka, Mach, Pavelka, Tomášek – Ludvík, Peňáz, Mráz – Šimon, Škorpík, Dudák –  Kintr, Jakeš.

100 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou

Tento víkend čeká Zubry volné kolo. Další utkání  odehrají Zubři v sobotu 20.10. 2018 v 17:15 hodin s HC Velká Bíteš ,,B“. Utkání se odehraje na našem zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijďte podpořit Zubry v prvním domácím mistrovském utkání sezóny a pomožte Zubrům zvítězit!!!