Zubři v Bíteši zvítězili!

HC VELKÁ BÍTEŠ ,,B“  – BK ZUBŘI BYSTŘICE 1:2 (0:2;1:0;0:0)

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Do Bíteše odjel tým Zubrů ve 12 hráčích. Zápas pro domácí nezačal vůbec dobře, ihned po úvodním vhazování musel rychlý útok hasit domácí obránce jen za cenu faulu a Zubři po devíti vteřinách dostali početní výhodu. Vyhrané vhazování Zubrů, šťastný odraz od mantinelu a pohotové zakončení hostujícího Šimona znamenalo po 15 vteřinách vedení 1:0. To domácí dost zaskočilo a dlouho se nemohli dostat k přímému ohrožení hostující branky. Navíc v 15. minutě nahodil od modré čáry kotouč Musil a skrytá střela zapadla za záda domácího brankáře Loukoty. Do druhé třetiny nastoupili domácí s velkým odhodláním smazat dvoubrankové manko a vypracovali si mnoho příležitostí ke vstřelení branky. Snížit se jim podařilo už ve 26. minutě, před branku se natlačil domácí Škoda a svým důrazem nedal hostujícímu brankáři Dingovi, který doposud dobrým výkonem mařil veškeré šance domácích. Zubři měli také obrovské množství šancí, ale bohužel pro Zubry, domácí brankář, nebo branková konstrukce, vstřelení branky zabránili. Ještě se stala jedna nepříjemnost pro Zubry v podobě zranění Ludvíka. Do šaten se šlo za stavu 1:2 pro Zubry. Ve třetí třetině se domácí sice hodně snažili, mnohdy až za hranicemi možností, kdy např. domácí Budín skvělým zákrokem zmařil jasnou branku Bednářovi. Dále měli Zubři obrovské šance, ale žádná z nich nebyla úspěšná! Ani půl minutové odvolání brankáře na konci třetí třetiny domácím úspěch nepřineslo, a tak si z tohoto souboje Zubři odvezli všechny body!

SESTAVA ZUBRŮ:

Dinga –  Koželuh, Musil, Čejka, Tomášek – Šimon, Bednář, Peňáz – Ludvík, Svoboda, Kintr –  Jakeš, Dudák.

Branky Zubrů: Šimon, Musil

Asistence Zubrů: Koželuh, Bednář

Vyloučení: 3:3,  využití:0:1,

Rozhodčí: Dvořák, Fiksa, Krásný 40 diváků, hráno na ZS Velká Bíteš.

Další utkání odehrají Zubři v sobotu 24.2. 2018 v 17:15 hodin s naším finalistou z minulé sezóny TJ Náměšť nad Oslavou! Utkání se odehraje na našem zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem. Přijeďte podpořit Zubry v posledním utkání základní části s těžkým soupeřem a pomožte Zubrům zvítězit!!!