Zubři v Bíteši zvítězili!

HC Velká Bíteš ,,B“ – BK Zubři Bystřice 5:8 (0:2;1:4;4:2)

Komentář k utkání:

Od začátku utkání plnili Zubři roli favorita a diktovali herní tempo. První šance Zubrů zůstaly neproměněny a tak se až paradoxně v oslabení trefil Šimon, další branku přidal po opuštění trestné lavice Novák, když nedal domácímu Loukotovi šanci. Další velké příležitosti domácí i Zubři už do přestávky neproměnili a tak se šlo do kabin za stavu 0:2. Druhá třetina začala opět náporem Zubrů, tentokrát už ale své příležitosti proměňovali. Nejprve se prosadil Gracias, poté Šimon a dvakrát skóroval Mráz. Domácí se zmohli na jednu branku z hole Buriana. Po dvou třetinách byl rozdíl už pětibrankový a o utkání bylo rozhodnuto. Třetí třetinu už Zubři spíše dohrávali a tak se domácí mohli jednodušeji dostávat do otevřené obrany. Během pěti minut vstřelili tři branky a měli i další šance na zdramatizování stavu. Ovšem Zubři v potřebnou chvíli opět přidali a po brankách Nováka a Jandy bylo rozhodnuto.  Zubři si odvezli zaslouženě všechny tři body. Opět Zubry hnali kupředu věrní fans, kterým děkujeme za podporu při utkání!

Sestava Zubrů:

Beno-   Jan, Jícha, Čejka, Musil  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz-  Kintr, Novák, Šimon – Svoboda Vlastimil, Gracias.

Rozhodčí: Dvořák, Fiksa, Krásný

Nyní čeká Zubry po dlouhé odmlce domácí utkání. Další utkání odehrají Zubři na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 18. 2. 2017 v 17:30  hodin s týmem TJ Náměšť nad Oslavou. Přijďte Zubry podpořit ve velice důležitém mistrovském utkání, které určí lídra soutěže!!!