Zubři v boji 1.místo uspěli!

BK Zubři Bystřice – TJ Náměšť n. Oslavou 6:2 (1:1, 1:0, 4:1)

Komentář k utkání:

Ve šlágru kola byli v začátku utkání aktivnější hosté, domácí Zubři se do útočného pásma dostávali pouze zřídka. Hokejisté z Náměště pohrdli několika šancemi a z ojedinělého protiútoku otevřel skóre domácí Bednář. Ovšem minutu poté hosté důrazem na brankovišti srovnali brankou z hole Krčála. První třetina již divákům žádnou akci nenabídla, a tak se do kabin šlo za stavu 1:1. Do druhé třetiny vstoupili domácí a odměnou jim byla branka Mráze, který nepohrdl krásnou přihrávkou Nováka a poslal domácí do vedení. V dalším průběhu druhé třetiny měly šance oba týmy, ale ke změně skóre již nedošlo. Vstup do třetí třetiny vyšel lépe hostům, kteří využili přesilovku a vyrovnali na 2:2. To ovšem domácí nakoplo a byli častěji na puku. Jan nepohrdl nabídnutou přesilovkou a nekompromisní dělovkou od modré převážil skóre zpět na domácí stranu. Zubři neustále stupňovali tempo, Novák využil přečíslení a zvýšil vedení domácích na 4:2. Hosté doplatili na svou nedisciplinovanost a další přesilovku využil šikovnou tečí Janda. Tentýž hráč pečetil skóre na konečných 6:2, když nedal hostujícímu brankáři šanci a prostřelil jej z levého kruhu. Utkání splňovalo parametry play-off a fanoušci se tak mohou těšit na finálovou sérii, která jistě nabídne vypjatá a vyrovnaná utkání. Zápas se odehrával tradičně před výbornou kulisou, kterou na bystřickém zimním stadionu doplňovala i početná skupina fanoušků hostujícího týmu.

Sestava Zubrů:

Beno-   Jan, Mach, Jícha,Musil, Gracias, Čejka –– Novák, Janda, Mráz– Šimon,  Bednář, Kintr – Sís, Svoboda Vlastimil,Svoboda Marek.

Rozhodčí: Ryšavý – Ryšavý, Mareček

Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí v sobotu 25. 2. 2017 v 17:45  hodin s týmem HHK Velké Meziříčí ,,B“. Přijeďte Zubry podpořit v dalším důležitém mistrovském utkání a pomoct Zubry udržet v čele tabulky!