Zubři v boji o 1.místo uspěli!

HC Veverská Bítýška – BK Zubři Bystřice 6:10 (3:3;1:3;2:4)

Komentář k utkání:

V souboji o čelo tabulky byly k vidění brankové hody, což sice mohlo potěšit nezaujatého, nebo vzhledem ke konečnému výsledku spokojeného diváka Zubrů, ale pro trenéry to tedy žádné hody nebyly. Nejpovedenější částí zápasu ze strany hostitelů byla úvodní třetina, ve které domácí dvakrát vedli, ale Zubři díky brankám Mráze a Svobody stihli srovnat a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhé třetině hráli Zubři lépe, než domácí a po brankách Jandy a Mráze, jenž zkompletoval hattrick, se šlo do kabin s vedením Zubrů 6:4. Domácí chtěli ještě utkání otočit, ale povedlo se jim jen snížit stav. Po brankách Ludvíka a dále Jandy a Svobody, kteří rovněž zkompletovali hattrick, se postupně navyšoval náskok Zubrů až ke konečné „desítce“. Zubři si tři body odvezli naprosto po právu, a to ještě neproměnili velké množství šancí! Velké díky patří fanouškům Zubrů! Opět nezklamali a vydali se podpořit náš tým ve velkém množství a mají na výhře Zubrů obrovskou zásluhu!!!

Sestava Zubrů:

Beno-   Svoboda Vlastimil, Jan, Humpolíček, Jícha  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Šimon – Kintr,Gracias.

Branky Zubrů:

Mráz 3, Janda 3, Svoboda M. 3, Ludvík.

Asistence Zubrů:

Mráz 3, Ludvík, Janda, Svoboda M. , Humpolíček, Kintr.
Vyloučení: 3:3, navíc Jan (Bystřice) 10 minut OT
Diváků: 80
Rozhodčí: Kukeně, Bláha, Stehlík

Nyní čekají Zubry ještě 2 venkovní utkání v řadě. Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu v Rosicích v sobotu 12. 11. 2016 v 17:30  hodin s týmem HC Zastávka. Přijeďte Zubry podpořit v dalším důležitém mistrovském utkání, které dokáže Zubry udržet na prvním místě v tabulce!!!