Zubři v Náměšti prohráli!

TJ Náměšť nad Oslavou – BK ZUBRI BYSTRICE  5:0 (1;0;0:0;4:0),

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Utkání začalo svižně a oba týmy si od soupeře nechtěly nechat nic líbit, lépe to však vyšlo domácím, jejichž tým se brzy ujal vedení. Pak se hra přiostřila a z toho také vyplývalo časté vylučování hráčů na obou stranách. Domácí brzy zvýšili druhou brankou, kterou však rozhodčí neuznali z důvodů předchozího posunutí branky. Útoky se střídaly na obou stranách, hrálo se v rychlém tempu a hráči nechávali vyniknout oba strážce branek, kteří si počínali s přehledem. Tresty stále přibývaly, ve 20. minutě rozhodčí vyloučil do konce utkání hráče Zubrů Peňáze za nešťastné zranění soupeře. Ve druhé třetině stále tresty přibývaly a Zubři odehráli téměř celou třetinu v oslabení. Zubři všechny oslabení ustáli i díky dobrému výkonu brankáře Bena a celou třetinu se hrálo bez vstřelené branky. Nástupem třetí třetiny hra opět nabrala větší tempo, domácí však získávali herní převahu. Tu vyjádřili v rozmezí 47. až 49. minuty třemi brankami. Domácí tím byli na koni a brankou v 59. minutě uzavřeli celkový účet utkání na konečných 5:0. Dvě třetiny byli Zubři vyrovnaným soupeřem, ale ve třetí třetině se na nich projevil nedostatek sil. Vyzvednout bychom měli výkon domácího brankáře Máje, který „vynuloval“ bystřické střelce. Utkání se odehrálo před nádhernou diváckou kulisou 183 platících diváků, jen je škoda, že rozhodčí neměl cit pro hru a nenechal oba týmy hrát a hru neustále přerušoval a znemožnil hrát tradičně pěkný hokej. V neděli 28. 1. 2018 bude na programu dohrávka od 18 hodin na domácím ledě se stejným soupeřem.

SESTAVA ZUBRŮ:

Beno – Mach,  Koželuh, Čejka, Musil, Jan – Ludvík, Zdražil, Mráz,  – Šimon, Jedlička, Peňáz – Jakeš, Dudák, Zítka.

Branky Zubrů:

Asistence Zubrů:

Vyloučení: 8:13, navíc Peňáz 5 minut + OK, 10 minut OT (obě hosté),

Rozhodčí: Pekárek, Jeletz, Erat, 183 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.

Další utkání odehrají Zubři netradičně v neděli 28. 1. 2018 v 18:00 hodin na domácím zimním stadionu. Na programu bude odložené utkání s TJ Náměšť nad Oslavou! Přijďte podpořit Zubry s těžkým soupeřem a pomožte Zubrům odvrátit prohru z minulého týdne!