Zubři v Náměšti zvítězili!

TJ Náměšť nad Oslavou – BK ZUBŘI BYSTŘICE  6:7 po prodloužení (2:2;2:4;2:0)

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ:

Utkání dvou posledních finalistů začalo svižně. Oba soupeři se snažili útočnou hrou pokořit brankáře soupeře. Jako prvnímu se to podařilo domácímu mužstvu, kdy ve 3. minutě mířil Miroslav Bednář neomylně. Oba fanouškovské kotle znamenitě hnaly své týmu za vítězstvím. V 9. minutě Zubři srovnali díky brance Šimona, avšak v 15. minutě si domácí překlopili vedení na svou stranu. V 19. minutě byl vyloučen domácí hráč za krosček a Zubři po pěkně sehrané přesilovce srovnali brankou Ludvíka – do kabin se šlo za stavu 2:2. Do druhé třetiny Zubři vlétli a v rozmezí šesti minut navýšili skóre o čtyři branky. Nejprve za Zubry po brejku skóroval Peňáz, poté Šimon, dále z dorážky skóroval Škorpík a nakonec šestiminutovku Zubrů uzavřel brankou Ludvík. Domácí však vzápětí dvěma brankami snížili a do kabin se šlo za stavu 4:6. Domácí se ve třetí třetině zakousli do soupeře, a dvěma brankami ve 49. a 50. minutě srovnali. Do konce základní hrací doby zůstal stav utkání neměnný. Nutno říci, že domácí měli ve třetí třetině velké množství šancí, ty ovšem zlikvidoval brankář Zubrů Dinga. Následovalo nově prodloužení 3 na 3, kdy 27 vteřin před koncem fauloval domácí Martin Doležal ujíždějícího Miroslava Jana, který se při trestném střílení nemýlil a urval pro Zubry druhý bod! Zajímavý zápas pro oba tábory, v němž bylo vidět spousta gólů, je myslím slušnou pozvánkou pro příští zápasy! Nakonec je nutno pozdvihnout hráče BHL, kteří jeli na zápas se Zubry, díky neúčasti 6 hráčů základní sestavy. Všichni předvedli vynikající výkon! V neposlední řadě musíme poděkovat i našim vynikajícím fanouškům, kteří opět nezklamali a přijeli podpořit náš tým v nemalém počtu!!!

SESTAVA ZUBRŮ:

Dinga(Beno) – Dudák, Čejka, Musil, Jan – Šimon, Bednář, Peňáz — Ludvík, Zítka, Kintr –  Tomášek,Škorpík.

Branky Zubrů:  Ludvík 2, Šimon 2, Peňáz, Škorpík, Jan

Asistence Zubrů: Čejka, Bednář, Ludvík, Zítka, Šimon, Peňáz

Vyloučení: 8:12,  využití 1:2,

Rozhodčí: Jiří Erat, Tomáš Mezlík, Nikola Marek, 110 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.

Příští víkend, tedy 3.11. – 5.11. 2017 je díky odstoupení Veverské Bítýšky volný! Další utkání odehrají Zubři  na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 11. 11. 2017 v 17:30  hodin s týmem HC Zastávka. Přijďte Zubry podpořit v domácím mistrovském utkání a pomožte oplatit soupeřovi porážku!!!