Zubři v prvním zápase sezóny prohráli!

HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P 6:4 (3:1;2:2;1:1),

Komentář k utkání:

V utkání slušné úrovně začali lépe domácí. V polovině první třetiny po dvou brankách Brekkeho a jedné Šedého vedli už 3:0. Pak se Zubři konečně probudili. V poslední minutě se podařilo Zdražilem snížit na 3:1 a tak také skončila první třetina. Hned v první minutě druhé třetiny Mráz vstřelil jejich druhou branku na 3:2. Domácí odpověděli využitou přesilovkou. Branku vstřelil Kozárek po přihrávce Bednáře. Zubři také využili přesilovou hru a Mrázem znovu snížili na rozdíl jedné branky. Domácí nezůstali pozadu a Mikulem o dvě minuty později využili další přesilovku. Tak taky skončila druhá třetina. Ve třetí třetině pokračovala vyrovnaná bitva. Hra se přelévala s jedné strany na druhou a diváci se rozhodně nenudili. A když hosté znovu využitou přesilovkou Janem snížili na rozdíl jedné branky, bylo o dramatičnost utkání postaráno. Zápas po pěkné kombinaci se Šedým rozhodl v poslední minutě Stromecký.

branky domácích: Brekke 2, Šedý, Kozárek, Mikule, Stromecký,

asistence domácích: Stromecký 2, Lesonický,Mikule, Kliner, Bednář, Vyhnalík, Šedý

Branky Zubrů: Mráz 2, Jan, Zdražil

Asistence Zubrů: Bednář, Svoboda, Mach, Ludvík.

Vyloučení: 5:7 navíc Burian (Zastávka) 10minut OT, využití 2:2, oslabení 1:0,

rozhodčí: Horký, Marek, Mezlík, 50 diváků,hráno na ZS v Rosicích.

Další mistrovské utkání odehrají Zubři na  zimním stadionu ve Velkém Meziříčí v sobotu 14. 10. 2017 v 17:15  hodin s týmem HC Velké Meziříčí ,B“. Přijďte Zubry podpořit v dalším mistrovském utkání  a  pomožte Zubrům zvítězit!!!