Zubři v Rosicích vyhráli!

HC Zastávka – BK Zubri Bystrice 3:6 (0:3;2:0;1:3)

Komentář k utkání:

Domácí vstoupili do utkání o něco hůř a celé utkání tahali za kratší konec. Zubři rozhodli o svém vítězství už v první třetině. Nejprve poslal puk za záda domácího brankáře Janda. Poté o minutu a půl později skóroval Bednář. A na 0:3 zvyšoval střelou Ludvík a tak skončila první třetina. Domácí ovšem ve druhé třetině zabrali a snížili na rozdíl jednoho gólu a vyhráli tak druhou třetinu 2:0. Ve třetí třetině Zubři zabrali a brankou Jakeše zvýšili na 2:4. O chvíli později dal branku Marek Svoboda a Zubři odskočili na 2:5. Domácí stačili ještě snížit, ale Zubři další brankou Svobody stanovili výsledek na konečných 3:6.

Sestava Zubrů:

Dinga – Mach, Musil, Jan, Dudák, Tomášek – Ludvík, Janda, Svoboda Marek –Šimon, Bednář, Peňáz –  Škorpík, Jakeš, Kintr.

Branky Zubrů:

Svoboda 2, Ludvík, Janda, Bednář, Jakeš

Asistence Zubrů:

Ludvík 2, Svoboda, Šimon 2, Peňáz, Musil 2,

Vyloučení: 7:3 , využití 0:1

rozhodčí: Dostál, Sibera, Pekárek, 50 diváků,hráno na ZS v Rosicích.

Další mistrovské utkání odehrají Zubři na  zimním stadionu ve Velkém Meziříčí v sobotu 6. 1. 2018 v 17:15  hodin s týmem HC Velké Meziříčí ,B“. Přijeďte Zubry podpořit v prvním mistrovském utkání  roku 2018 a pomožte Zubrům zvítězit!!!

Přejeme všem krásné prožití svátků a šťastný vstup do Nového roku 2018!!!