Zubři vstoupili do nové sezóny vítězně!

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem – HC Zastávka 6:4 (1:1, 3:2, 2:1)

Komentář k utkání:

Domácí Zubři nastoupili do utkání s velkým nasazením a dostali hosty pod tlak, který završil úvodní brankou Jan Ludvík. Poté převzali iniciativu hosté a odměnou jim byla vyrovnávací branka Mikuleho, která padla po hrubé chybě domácích pár vteřin před úvodní sirénou. Do druhé třetiny domácí nastoupili odhodláni zlomit zápas na svoji stranu a částečně se jim to podařilo. Vedoucí branku vstřelil Novák, další dvě trefy postupně přidali Ludvík a aktivní Mráz, který nastoupil proti svému bývalému týmu a měl tak o motivaci postaráno. Poté ovšem domácí polevili ze svého výkonu a nabízeli tak hostům šance ke zdramatizování zápasu. A to se jim také zaslouženě podařilo, po brankách Mikuleho a Stromeckého se šlo do kabin za stavu 4:3. Ve třetí třetině se hra přelévala ze strany na stranu a další ránu hostům zasadil opět Mráz, který poté pohrdl několika šancemi zkompletovat hattrick. Za hosty utkání zdramatizoval Stromecký a hosté sahali po vyrovnání. Domácí ovšem odolali a zásadní úder uštědřil hostům v poslední minutě svojí třetí brankou Jan Ludvík. Domácí tak před pěknou kulisou slavili zasloužené vítězství, je však nutné ocenit bojovný a srdnatý výkon hokejistů. ze Zastávky. Vítěznou premiéru si na lavičce domácích odbyl zkušený trenér Luboš Sláma.

Sestava Zubrů:

Beno- Jícha, Musil, Svoboda Vlastimil, Humpolíček, Mach, Jan  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Šimon – Gracias, Zdražil, Kintr.

Branky Zubrů:

Ludvík 3, Mráz 2, Novák

Asistence Zubrů:

Jícha 2, Svoboda Marek, Humpolíček, Novák, Šimon

Branky hostů:

Mikule Jakub 2, Stromecký Roman 2

Vyloučení: 3:3

Rozhodčí: Berger, Fiksa

140 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Další utkání odehrají Zubři na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 15. 10. 2016 v 17:30 hodin s týmem HC Velká Bíteš ,,B´´. Přijeďte Zubry podpořit v druhém mistrovském utkání a pomoct dohnat náš tým k dalšímu vítězství!!!