Zubři vyhráli i druhé utkání sezóny!

BK Zubři Bystřice – HC Velká Bíteš B 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)

Komentář k utkání:

Domácí nastoupili odhodláni v utkání zvítězit a tak také činili. Hosté odolávali náporu pouze do 8. minuty, kdy se úvodní brankou prosadil Ludvík. Domácí pak během dalších 8 minut utkání prakticky rozhodli, kdy se v rychlém sledu za sebou trefili postupně Mráz, Marek Svoboda a Janda. Hosté zkorigovali skóre v 16. minutě, kdy se prosadil hostující Pospíšil. I ve druhé třetině byli domácí aktivní a to přineslo kýžené ovoce v podobě dalších tref do hostující svatyně. Svoji druhou branku přidal Mráz, další trefu přidal na brankovišti důrazný Humpolíček a skóre druhé části uzavřel pěknou akcí z voleje z mezikruží Novák. Ve třetí třetině domácí trochu polevili, ale brankář Beno předvedl několik parádních zákroků a nedovolil hostům skórovat. Kosmetickou úpravu konečného výsledku přidal Šimon po asistenci Graciase. Domácí Zubři tak na domácím stadionu opět zvítězili. Je nutné ocenit výkon hostujícího brankáře Loukoty, který i přes zranění a sedm obdržených branek předvedl parádní výkon a zachránil tak svůj tým od ještě většího brankového přídělu.

Sestava Zubrů:

Beno-  Musil, Svoboda Vlastimil,  Mach, Jan, Šír  –– Svoboda Marek, Janda, Mráz- Ludvík, Novák, Humpolíček – Šimon, Gracias, Kintr.

Rozhodčí: Berger – Jirčík, Štětina
Další utkání odehrají Zubři na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou v sobotu 22. 10. 2016 v 17:00 hodin s týmem HC Náměšť n. O.. Přijeďte Zubry podpořit k prvnímu venkovnímu utkání nové sezóny a pomoct dohnat náš tým k dalšímu vítězství!!!