Zubři zůstali po základní části doma neporaženi!

BK Zubři Bystřice –  HC Veverská Bítýška 8:0 (3:0, 5:0, nedohráno)

Komentář k utkání:

Hosté se přijeli utkání pouze zúčastnit a podle toho také vypadal obraz hry. Domácí Zubři od začátku naplňovali roli favorita a hostům prakticky nic nedovolovali. Již po dvou minutách prostřelil hostujícího brankáře Dingu dělovkou od modré Jan a jednoznačně tak nasměroval vývoj utkání tam, kam všichni očekávali. Zubři byli při chuti, hosté nestíhali, působili odevzdaně. Do konce první třetiny se z neustálého tlaku ještě prosadili Musil a Šimon. Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil, domácí hráli s chutí a předváděli pohledné kombinace, kdy si s hostující obranou dělali, co chtěli. Postupně se trefili Šimon, znovu Jan a nejkrásnější akci předvedla celá trojice útočníků Janda, Svoboda a zakončující Novák, kteři vyšachovali hrou na jeden dotek komparzisty z Bítýšky a navyšovali tak na průběžných 8:0. To ovšem neunesl hostující brankář Dinga a pro jeho údajné zranění bylo utkání ukončeno, hosté totiž odmítli pokračovat. Zápas byl tak po druhé třetině za stavu 8:0 předčasně ukončen. Zubři mohli zvedat nad hlavu pomyslný Prezidentský pohár pro vítěze základní části.

Sestava Zubrů:

Beno-   Jan, Jícha, Čejka, Mach  –– Svoboda Marek, Janda, Novák-  Bednář, Šimon, Musil – Svoboda Vlastimil, Gracias, Svoboda Martin.

Rozhodčí: Ryšavý, Čurilla, Mareček

Nyní čeká Zubry vrchol sezóny v podobě finálové série s TJ Náměšť nad Oslavou, která se hraje na dvě vítězná utkání. První utkání odehrají Zubři na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 11. 3. 2017 v 17:30  hodin s týmem TJ Náměšť nad Oslavou. Druhé utkání se hraje na stadionu v Náměšti v sobotu 18.3. 2017 v 17 hodin. Popřípadě třetí rozhodující utkání se odehraje na domácím zimním stadionu v sobotu 25.3.2017 v 17:30 hodin. Přijďte Zubry podpořit ve velice důležitém finálovém utkání v boji o titul KSM!!!