Zubři zůstávají doma stále neporaženi!

BK Zubři Bystřice – HC Zastávka 8:5 (2:2, 2:2, 4:1)

Komentář k utkání:

Po dosavadních výsledcích vzájemných zápasů bylo jasné, že by fanoušci měli být svědky další atraktivní gólové přestřelky. Domácí nezachytili nástup do utkání a aktivní hosté toho bezezbytku využili, když po 10 minutách hry vedli o dvě branky, které vsítili Mikule a Šedý. Domácí Zubři se poté herně zvedli, nicméně i přes to byla větší aktivita na straně hostí. Zubrům se i přes to povedlo srovnat brankami Ludvíka a Jandy, kteří udeřili z ojedinělých akcí. Do druhé třetiny domácí nastoupili podobně jako do té první, a hosté dvěma slepenými brankami v rozmezí jedné minuty odskočili na 2:4. Ani to však domácí nepoložilo, Ludvík rozvlnil síťku za výborným brankářem hostí, a poté se prosadil důrazem na brankovišti Mráz. Po dvou třetinách byl tedy stav vyrovnaný 4:4. Divácky atraktivní a korektně odehrané utkání tak slibovalo zajímavé rozuzlení ve třetí periodě. A to také přišlo, nástup zubrů do třetí třetiny byl pro hosty zdrcující, zubři třemi rychlím brankami během 4 minut odskočili na 7:4. V závěru pak za hosty mírně zdramatizoval Stromecký, ale Šimon svým druhým gólem definitivně utnul šance hostů na bodový zisk a tudíž Zubři vstoupí do nového roku na prvním místě tabulky. Utkání se tradičně odehrávalo v příjemné hokejové atmosféře, kterou vytvořili nejenom výborní fanoušci Zubrů, ale i pár fanoušků hostů ze Zastávky. Všem fanouškům a příznivcům hokeje přejeme příjemné prožití Vánočních svátků, hodně zdraví a štestí do nového roku.

Sestava Zubrů:

Beno-   Svoboda Vlastimil, Jícha, Mach, Čejka  –– Svoboda Marek, Mráz, Janda- Ludvík, Novák, Kintr – Šimon, Bednář, Gracias.

Branky Zubrů:

Ludvík 3, Šimon 2, Janda, Mráz, Novák

Asistence Zubrů:

Bednář 2, Svoboda Marek 2, Kintr 2, Mráz, Novák, Mach.
Vyloučení: 4:7
Diváků: 150
Rozhodčí: Paur – Ryšavý, Mareček

Další mistrovské utkání odehrají Zubři v novém roce na domácím zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem v sobotu 7. 1. 2017 v 17:30  hodin s týmem HC Velká Bíteš ,B“. Přijďte Zubry podpořit v prvním mistrovském utkání roku 2017 a pomožte Zubrům udržet první místo v tabulce!!!